Beden Tablosu

Alsancak Üniforma olarak, hemşire formaları, doktor formaları, doktor önlükleri gibi sektöre hitap eden tıbbi kıyafetlerde kadın ve erkek ayrı olmak üzere özel kalıplar kullanıyoruz. Bu nedenle, formalarımızda kadın ve erkek kalıpları, bedenleri farklı olmaktadır. Cep ve yaka kısımları kadın erkek modellerinde farklı dikilmektedir. Kadın kalıplarında göğüs cebi sağda olup, yaka robası sağdan kapanmaktadır. Erkek kalıplarında ise göğüs cebi solda olup, yaka robası soldan kapanmaktadır.

Kadın ve erkeklere göre özel kalıplarımız olması sebebiyle, diğer sektör firmalarından aldığınız bedenler ile bizim bedenlerimiz arasında farklılıklar olmaktadır. Diğer firmalar kadın ve erkek müşterileri için ayrı kalıp kullanmamaktadırlar. Bu nedenle unisex tek tip kalıp kullanmaktadırlar.

Firmamızdan ürün satın alacağınızda lütfen öncelikle sivilde giyindiğiniz bedeninizi dikkate alınız. Ürün sipariş verirken boy ve kilo bilginizi lütfen doğru giriniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi onaylamadan önce boy ve kilonuza göre seçtiğiniz ürün bedenini analiz etmektedirler. Uyumsuz olduğuna karar verdiklerinde tarafınıza telefon ile dönüş yapıp doğru bedeni tespit ederler.

Lütfen aşağıdaki beden tablomuzu kontrol ediniz.

Beden Tablosu

 

 

 

 

 

 Cotton Flex ve Cotton Cool, Alsancak Üniforma™'nın tescilli markalarıdır. Sitedeki özel modellerin tasarımı ve üretimi firmamıza ait olup, patentlidir.
Sitemiz, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na kayıtlıdır.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Yetkili Yer Sağlayıcısı, Alsancak Hosting