Menü
Sepetiniz
Kayıt olun, ilk siparişinizi %10 indirimli verin!

Hasta Önlüğü Terikoton Kumaş (pamuklu terletmeyen kumaş)

Hasta Önlüğü Terikoton Kumaş (pamuklu terletmeyen kumaş)
Hasta Önlüğü Terikoton Kumaş (pamuklu terletmeyen kumaş)
  • Model: HASTA-ONLUGU
69,99TL
Vergiler Hariç: 64,81TL

Bu ürün için sorunuz mu var?

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Alsancak Üniforma hasta önlüğü ve kıyafetleri, pamuklu terikoton kumaştan yapılmış olup. Hastanede yatan hastalarımız için, ameliyat öncesi ve sonrasında kolay kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Terletmeyen kumaşı kolay yıkanabilir ve leke tutmama konusunda iyileştirilmiştir. Kolay yıkanabilir ve hızlı kurur. Hastane imkanlarında refakatçılarımızı rahat ettirir. Hastanede ve evde rahatça kullanılabilir, koku tutmaz.

Arkadan çıtçıtlı olarak üretilen bu modelimiz, isteğe göre sağ yan taraftan veya sol yan taraftan çıtçıtlı olarak üretilebilir.

Kumaş Özellikleri: İthal pamuklu desenli terikoton ince kumaş, 120gr/mt2, leke tutmama özelliği iyileştirilmiş, kolay yıkanır, hızlı kurur.

Yıkama Talimatları: 30 derecede kolayca yıkanabilir. Üzerindeki desenler nedeniyle yüksek ısılarda yıkanması tavsiye edilmez. Hijyen açısından yüksek derecelerde yıkanması sonucu üzerindeki desen baskılarında eskime olabilir. Elde sabun veya leke çıkarıcı maddelerle yıkanabilir. Detarjanı çabuk atar, hızlı kurur.