Menü
Sepetiniz

Hasta Önlüğü Terikoton Kumaş (pamuklu terletmeyen kumaş)

Hasta Önlüğü Terikoton Kumaş (pamuklu terletmeyen kumaş)
Hasta Önlüğü Terikoton Kumaş (pamuklu terletmeyen kumaş)
  • Kargoya Veriliş: 1-3 iş günü
  • Model: HASTA-ONLUGU
  • Hammadde: Terikoton Kumaş
69,99TL

Alsancak Üniforma hasta önlüğü ve kıyafetleri, pamuklu terikoton kumaştan yapılmış olup. Hastanede yatan hastalarımız için, ameliyat öncesi ve sonrasında kolay kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Terletmeyen kumaşı kolay yıkanabilir ve leke tutmama konusunda iyileştirilmiştir. Kolay yıkanabilir ve hızlı kurur. Hastane imkanlarında refakatçılarımızı rahat ettirir. Hastanede ve evde rahatça kullanılabilir, koku tutmaz.

Arkadan çıtçıtlı olarak üretilen bu modelimiz, isteğe göre sağ yandan veya sol yandan çıtçıtlı olarak üretilebilir.

Kumaş Özellikleri: İthal pamuklu desenli terikoton ince kumaş, 120gr/mt2, leke tutmama özelliği iyileştirilmiş, kolay yıkanır, hızlı kurur.

Yıkama Talimatları: 30 derecede kolayca yıkanabilir. Üzerindeki desenler nedeniyle yüksek ısılarda yıkanması tavsiye edilmez. Hijyen açısından yüksek derecelerde yıkanması sonucu üzerindeki desen baskılarında eskime olabilir. Elde sabun veya leke çıkarıcı maddelerle yıkanabilir. Detarjanı çabuk atar, hızlı kurur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Alsancak Üniforma olarak, kadın ve erkek forma bedenlerini ayrı üretiyoruz. Bu nedenle, forma siparişi verirken diğer firmalarda kullandığınız bedenleri dikkate almayın. Diğer firmalar erkek kalıbı kullanır ve bu nedenle kadınlar için kalıpları büyük gelir.

Firmamızdan sipariş verirken sivilde giyindiğiniz günlük bedeninize göre forma bedenini seçiniz. Örneğin yazlık tshirt bedeninize göre seçin.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.