Kategoriler
Filtreyi Temizle
Fiyata Göre
Bayan Bedeni
Erkek Bedeni
Renk Seçiniz

Lycra Flex®

Göster:
Sırala:
Bayan Lycra Flex® Hemşire Forması Takımı Özellikleri:Lycra Flex® hemşire forması takımlarım..
89,99TL 79,99TL
14 yorum yapılmış.
Erkek Lycra Flex® Doktor Forması Takımı Özellikleri:Lycra Flex® hemşire forması takıml..
89,99TL 79,99TL
1 yorum yapılmış.
Lycra Flex® HAKKINDA

Lycra Flex®, Alsancak Üniforma'nın son teknoloji ürünüdür. Likralı terikoton kumaş ile özenle imal edilen hemşire formalarımız, %66 pamuk içermektedir. Sektörün en çok pamuk oranı içeren likralı özel kumaşıdır. Buna istinaden %4 likra özelliği kazandıran elastik dokuması mevcuttur. Sonuç olarak, likralı hemşire forması veya likralı doktor forması denildiğinde tercih etmeniz gereken tek adres Alsancak Üniforma'dır. Likranın verdiği muhteşem esnekliği, terikotonun verdiği hafiflik ile üzerinizde hissedin.

Lycra Flex® kumaş özellikleri: Gramaj 120 gr/m² (+/- %5gr) %66 pamuk, %30 polyester, %4 elastik karışımı olup ince ve yazlık kumaştır.

Yıkama talimatları:  Lycra Flex® hemşire forması takımlarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC'dir. Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız. Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır. Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı takdirde parlama yapmaz.


Alsancak Üniforma™

Lycra Flex ve Cottoncool, Alsancak Üniforma™'nın tescilli markalarıdır. Sitedeki özel modellerin tasarımı ve üretimi firmamıza ait olup, patentlidir.