Kategoriler
Filtreyi Temizle
Fiyata Göre
Renk
Bayan Bedeni
Erkek Bedeni

Şambre Kumaş Formalarımız

Göster:
Sırala:

Alsancak Üniforma Şambre Kumaş Formalarımız

Alpaka ve terry cotton kumaşların haricinde, pamuk oranı daha yüksek olan şambre kumaşlarımızı denemelisiniz! Pamuk oranının yüksek olması nedeniyle formalar daha yumuşak, daha ter emici ve daha sağlıklıdır. Pamuk oranı yüksek olan tüm kumaşlarda olduğu gibi şambre kumaşlarımız ilk yıkamadan sonra boydan 1-2cm çekme yapmaktadır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz, ilk yıkmadan sonra pantolonun paça boyunu yaptırmanızdır. %70 pamuklu şambre kumaş hemşire forması ve doktor forması modellerimizi bu bölümden online satın alabilirsiniz.

Şambre kumaş özellikleri: Gramaj 120 gr/m², %70 pamuk - %30 polyester karışımı olup, orta kalınlıkta ve 4 mevsim giyilebilen kumaştır.

Yıkama talimatları:  Hemşire formalarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC'dir. Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız. Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır. Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı takdirde parlama yapmaz.Cotton Flex ve Cotton Cool, Alsancak Üniforma™'nın tescilli markalarıdır. Sitedeki özel modellerin tasarımı ve üretimi firmamıza ait olup, patentlidir.
Sitemiz, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na kayıtlıdır.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Yetkili Yer Sağlayıcısı, Alsancak Hosting