Menü
Sepetiniz

Tesettürlü Doktor ve Hemşire Forması

Tesettürlü Doktor, Hemşire ve sağlık personellerinin çalışma ortamında tercih edeceği tesettürlü forma modellerimizi bu kategorimizden satın alabilirsiniz.

Tesettür Hemşire ve Doktor Forması Çıtçıtlı Model - Bordo Tesettür Hemşire ve Doktor Forması Çıtçıtlı Model - Bordo
Yeni
Model: TESETTÜR-BRD-ÇIT
Tesettür Hemşire ve Doktor Forması Çıtçıtlı Model - Bordo:Tesettürlü hemşire ve tesettürlü doktorlarımız için tasarlanan modelimiz, uzun kollu ve yakası çıtçıtlı kapalı şekilde tasarlanmıştır. Tesettürlü müşterilerimiz ile yapılan ar-ge çalışmaları sonrası sizlere sunulmuştur. Tesettür ..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Model: TESETTÜR-LAC-ÇIT
Tesettür Hemşire ve Doktor Forması Çıtçıtlı Model - Lacivert:Tesettürlü hemşire ve tesettürlü doktorlarımız için tasarlanan modelimiz, uzun kollu ve yakası çıtçıtlı kapalı şekilde tasarlanmıştır. Tesettürlü müşterilerimiz ile yapılan ar-ge çalışmaları sonrası sizlere sunulmuştur. Tesett..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Tesettür Hemşire ve Doktor Forması Çıtçıtlı Model - Ördekbaşı Yeşili Tesettür Hemşire ve Doktor Forması Çıtçıtlı Model - Ördekbaşı Yeşili
Yeni
Model: TESETTÜR-ÖYŞL-ÇIT
Tesettür Hemşire ve Doktor Forması Çıtçıtlı Model - Ördekbaşı Yeşili:Tesettürlü hemşire ve tesettürlü doktorlarımız için tasarlanan modelimiz, uzun kollu ve yakası çıtçıtlı kapalı şekilde tasarlanmıştır. Tesettürlü müşterilerimiz ile yapılan ar-ge çalışmaları sonrası sizlere sunulmuştur.  ..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Tesettürlü Doktor ve Hemşire Önlüğü - Hakim Yaka Klasik Kesim Tesettürlü Doktor ve Hemşire Önlüğü - Hakim Yaka Klasik Kesim
Popüler
Marka: Apple Model: TESETTÜR-ÖNLÜK-HY
Kumaş Türü: AlpakaRenk: BeyazÜrün Boyu: 105cm (Omuzdan etek ucuna kadardır. Klasik önlüklerden 20cm uzundur.)Kumaş özellikleri: %75 Polyester - %25 Viskon olup, gramajı 185 gr'dır.Doktor önlüğü modelleri Alsancak Üniforma kalitesiyle alpaka kumaştan üretilmektedir. Doktor önlüklerimi..
89,99TL
Vergiler Hariç:83,32TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız.