Dikkat: Salgın nedeniyle bir süre iade ve değişim yapılmamaktadır. Beden sorunu yaşamamak için, günlük kıyafet bedeninize göre sipariş veriniz.

Virüs salgını nedeniyle iade ve değişim olmadığını

Sayın Müşterimiz,

24.03.2020 tarihinden itibaren verilen siparişlerde iade ve değişim işlemi salgın süresi boyunca yapılmamaktadır. Siz sağlık çalışanlarımızın yoğun mesaisi nedeniyle verilen bu siparişlerdeki ürünlerin birçoğu hastane ortamına girmektedir. Alınan bu ürünler hastane koşullarında denenmekte ve sonrasında değişim veya iade için tarafımıza geri gönderilmektedir. Personellerimizin sağlığı ve tekrar satılabilirliği bozulmayan bu ürünlerin başka müşterilere gönderilmesi söz konusu olduğundan, korona virüsü salgını nedeniyle hiçbir şekilde iade ve değişim için gönderilen ürünler tarafımızca kabul edilmemektedir. Alışveriş yapmak için sitemize girdiğinizde sizi karşılayan kırmızı renkli uyarı yazısı ve satın almak istediğiniz ürünün beden seçimi öncesine koyduğumuz uyarı yazıları ile bu durum size vurgulanmıştır. Vereceğiniz siparişlerde iade ve değişim yapılamayacağını kabul ederek sipariş veriniz. Beden uyumsuzluğu sorunu yaşamamak için, sivilde giyindiğiniz kıyafet bedeninize göre sitemizden ürün bedeni seçiniz. Diğer firmalardan giyindiğiniz bedenlere göre seçim yapmayınız. Diğer firmalar unisex beden kalıbı kullandığı için bizim bedenlerimiz farklıdır. Kadın ve erkek farklı beden kalıpları kullanıyoruz. Örneğin, 160cm boy ve 65kg bir kadın, L beden giyebilir. Firmamızdan da L beden seçmelidir. Fakat diğer firmalar erkek kalıbı kullandığı için diğer firmalardan S beden almaktadırlar. Sonuç olarak, beden sorunu yaşamamanız için, sipariş alırken size sorduğumuz boy ve kilo bilgisine göre seçtiğiniz bedeni kontrol ediyoruz. Uygunsuz bir beden seçtiğinizde, siparişinizi size göndermeden önce telefon ile size ulaşmaya çalışıyoruz. 

Ülkemizin içinde bulunduğu bu sıkıntılı dönemde, hastanelerde daha yoğun olan virüs riskini en minimum şekilde karşılamak zorundayız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.