Kategoriler
Sepetiniz
KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT!
Havale ile ödemenize ekstra %5 indirim!
Bayram tatili nedeniyle siparişler 24 Haziran'da gönderilmeye başlanacaktır.

Alsancak Üniforma - Hakkımızda

        Alsancak Üniforma, 20 yılı aşkın deneyimi ile uluslararası üniforma ve iş giyim sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Misyonumuz, üniforma sektöründe kalitesi ve etik ticari anlayışıyla Türkiye’deki sayılı firmalar arasında kalabilmektir. Vizyonumuz, üniforma sektöründe değişik bir çizgi yaratmak, bunu sıklıkla değiştirdiğimiz üniforma modelleriyle gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bunun için tasarım kadromuzu büyüttük, ürün çeşitliliğimizi arttırdık. Tasarladığımız her modelin patentini alarak, farklı firmalar tarafından tasarladığımız modelimizin sahtesinin ulaştırılmasını engelliyoruz.

Alsancak Üniforma, askeri personel üniforması ve aksesuarları üretimi amacıyla 1995 yılında İzmir'de kurulmuştur. 

        Sürekli değişen üniforma modellerimiz ve tasarımlarımızla modayı ve trendi yaratıp formalarımızı çekici bir hale getirdik. Amacımız müşterilerimizin üniformalarımızla kendilerini çok daha rahat ve bütün hissetmelerini sağlamaktır. Bu konuda stilistlerimiz, kalıpçılarımız, üretim ve pazarlamada yetkili tüm yöneticilerimiz çok ciddi bir çalışma içerisindedirler. Unutulmamalı ki ürünü markaya tasarım taşır.

Fabrikamız ve mağazalarımız İzmir'de bulunmaktadır.

        Alsancak Üniforma, hazır ve siparişler üzerine hastanelerden, sağlık kuruluşlarına, güzellik merkezlerinden spa ve estetik salonlarına, kat hizmetlilerinden, resepsiyona, aşçılardan, mutfak görevlilerine kadar her türlü kurumsal sektörü giydirmektedir. İşimiz, en kaliteli ve en uygun fiyatlı iş elbiselerini ve formalarını üretmek. Yaptığımız kampanyalarla dikkat çekerek sürekli olarak yenilenen tasarımlarla ürün yelpazemizin geniş olmasıyla, müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.