Menü
Sepetiniz

Kayıt ol, e-posta adresine gönderilen kod ile ilk bireysel alışverişini %10 indirimli yap!

Likralı Hemşire Forması

Cotton Flex®, Alsancak Üniforma'nın son teknoloji ürünüdür. Likralı terikoton kumaş ile özenle imal edilen hemşire formalarımız, %66 pamuk içermektedir.

Sektörün en çok pamuk oranı içeren likralı özel kumaşıdır. Buna istinaden %4 likra özelliği kazandıran elastik dokuması mevcuttur.

Sonuç olarak, likralı hemşire forması veya likralı doktor forması denildiğinde tercih etmeniz gereken tek adres Alsancak Üniforma'dır. Likranın verdiği muhteşem esnekliği, terikotonun verdiği hafiflik ile üzerinizde hissedin yada hissetmeyin :)

Ürünü kullanan müşterilerimizin genel yorumu, "sanki üzerimizde yokmuş gibi" olması, ne kadar başarılı bir ürün oluşturduğumuzu göstermektedir.

Antrasit Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Antrasit Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Yeni Popüler
Model: CFLEX-ANT-KDN
Hem kadınların hemde erkeklerin vazgeçilmez rengi antrasit şimdi likralı kumaş ile doktor ve hemşirelerimize üniforma oldu!Likralı antrasit cerrahi formalarımız tam size göre! Hemen sipariş verin, adresinize gelsin.Kadın Cotton Flex® Antrasit Likralı Hemşire ve Doktor Forması Takımı ÖzellikleriC..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Biyeli Lacivert Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı Biyeli Lacivert Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: B.CFLEX-LAC-KDN
Lacivert rengin kullanışlığı şimdi beyaz biyeler ile renklendi! Alsancak Üniforma'dan, biyeli likralı lacivert doktor ve hemşire forması! Hemen sipariş verin, adresinize gelsin.Kadın Biyeli Cotton Flex® Likralı Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® likralı hemşire forması&nbs..
185,00TL
Vergiler Hariç:171,30TL
Biyeli Siyah Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı Biyeli Siyah Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: B.CFLEX-SYH-KDN
Siyah likralı cerrahi formalarımıza kırmızı kattık, çok da güzel oldu! Biyeli likralı formalarımızın siyahına bayılacaksınız! Hemen şimdi sipariş verin, likralı rahatlığını keşfedin.Kadın Biyeli Cotton Flex® Likralı Siyah Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması&..
185,00TL
Vergiler Hariç:171,30TL
Bordo Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Bordo Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-BRD-KDN
Hem kadınların hemde erkeklerin vazgeçilmez rengi bordo şimdi likralı kumaş ile doktor ve hemşirelerimize üniforma oldu! Likralı bordo cerrahi formalarımız tam size göre! Hemen sipariş verin, adresinize gelsin.Kadın Cotton Flex® Bordo Likralı Hemşire ve Doktor Forması Takımı ÖzellikleriCotton Fl..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Erkek Bordo Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Bordo Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-BRD-ERK
Bordo rengi likralı erkek doktor ve hemşire formalarımız ile koyu renk formalarınıza yenisini ekleyin. Likralı formaların eşsiz rahatlığını keşfedin, hemen sipariş verin.Erkek Cotton Flex® Bordo Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® doktor ve hemşire forması takı..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Erkek Fırtına Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Fırtına Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-FMAV-ERK
Fırtına mavi şimdi likralı formalarımızda! Erkek doktor ve hemşirelerimizin vazgeçilmezi fırtına mavi cerrahi formalarımızla sıradışı rahatlığı keşfedin!Erkek Cotton Flex® Fırtına Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® fırtına mavi doktor ve hemşire forması t..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Erkek Hardal/Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-HRDL/SYH-ERK
Son yılların en favori rengi hardal! Ve şimdi muhteşem rahat likralı formalarımızla karşınızda. Siyah pantolonla kombinlediğimiz hardal rengi doktor ve hemşire formalarımıza bayılacaksınız!Erkek Cotton Flex® Hardal/Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hard..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Erkek Kırmızı/Siyah Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Kırmızı/Siyah Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-KRMZ/SYH-ERK
Siyah formamıza kırmızı o kadar çok yakıştı ki, sizde çok beğeneceksiniz! İşte karşınızda kırmızı/siyah kombin likralı cerrahi forma. Hemen sipariş verin, sizde bir fark yaratın. Likralı kumaşın rahatlığını keşfedin!Erkek Cotton Flex® Kırmızı/Siyah Kombin Likralı Terikoton Doktor ve Hemşire Forması ..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Model: CFLEX-OZEL-ERK
Vücudunuza göre forma üretiyoruz desek? İstediğiniz renk kombini, istediğiniz bedenlerde! Tamamen size özel üretim likralı cerrahi formanız ile tüm sıkıntılardan kurtulun. Likralı formanın rahatlığını yaşayın!Erkek Özel Üretim Cotton Flex® Likralı Terikoton Doktor ve Hemşire Forması:Cotton ..
250,00TL
Vergiler Hariç:231,48TL
Erkek Lacivert Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Lacivert Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-LAC-ERK
En çok satılan lacivert formamız şimdi likra ile buluştu. Likralı lacivert doktor forması takımımızdan vazgeçemeyeceksiniz. Kullananlar vazgeçemedi. Sizde hemen sipariş verin, lacivert likralı cerrahi formanız adresinize gelsin.Erkek Cotton Flex® Lacivert Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Öze..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Erkek Ördekbaşı Yeşili Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Ördekbaşı Yeşili Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-ORD-ERK
Erkek Cotton Flex® Ördekbaşı Yeşili Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® ördekbaşı yeşili doktor ve hemşire forması takımlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle, özel likralı terikoton kumaştan üretilmektedir. Cotton Flex® formalarımız, yarasa kol (..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Erkek Petrol Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Petrol Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-PTRL-ERK
Petrol renginin farkı tonu ile tanışmaya hazır mısınız? Petrol rengi likralı cerrahi formamız ile doktor ve hemşirelerimiz çok mutlu! Petrol renk likralı cerrahi formalarımız size bir tık uzaklıkta!Erkek Cotton Flex® Petrol Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® petrol..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Erkek Saks Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Saks Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-SAKS-ERK
Herkesin beğendiği saks maviyi likralı kumaş ile buluşturduk ve en rahat cerrahi formayı ürettik. Saks mavi likralı doktor ve hemşire formamızı şimdi satın alın, farkı yaşayın! Tavsiye edenleri dinleyin.Erkek Cotton Flex® Saks Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Erkek Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-SYH-ERK
En güzel, en asil renk siyah! Siyah likralı cerrahi formamızı giyen herkese çok yakışıyor. Muhteşem likralı siyah doktor ve hemşire formamızı hemen satın alın, en kısa sürede deneyin!Erkek Cotton Flex® Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® siyah doktor ve hemşir..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Fırtına Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Fırtına Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-FMAV-KDN
Mavinin en güzel tonu, fırtına mavi! İndigo mavi olarak da adlandırılan bu renk likralı kumaş ile birleşti. Fırtına mavi doktor ve hemşire formalarımızı hemen şimdi satın alın, tavsiye ediyoruz!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması takı..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Haki Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Haki Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-HAKI-KDN
Kimileri haki der, kimileri haki yeşili. Likralı formalarımızın haki rengi karşınızda! Likralı haki renk doktor ve hemşire formalarımız ile fark yaratın. Hemen sipariş verin.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Alsanc..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Hardal/Antrasit Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı Hardal/Antrasit Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-HRDL/ANT-KDN
Hardal ve antrasitin aşkı likralı kumaş ile karşınızda. Sevdiğiniz hardal ile antrasit kombini likralı ince alpaka kumaştan özel kombini hemen sipariş verin, göz kamaştırın.Soft likralı alpaka hemşire ve doktor forması takımı özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız A..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Hardal/Haki Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı Hardal/Haki Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı
Yeni
Model: CFLEX-HRDL/HAKİ-KDN
Hardal ve hakinin muhteşem uyumu likralı kumaş ile karşınızda. Sevdiğiniz hardal ile haki kombini likralı ince terikoton kumaştan özel kombini hemen sipariş verin, göz kamaştırın.Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle, özel likralı ince terikoton k..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Hardal/Siyah Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı Hardal/Siyah Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-HRDL/SYH-KDN
Hardal ve siyah her zaman çekici olmuştur. İşte sizlere hardal ve siyahın likralı kumaşla üretilmiş muhteşem kombini! En çok tutulan bu likralı cerrahi forma kombinini hemen sipariş verin, göz kamaştırın.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Model: CFLEX-OZEL-KDN
Üst beden ve alt beden farklı likralı forma isteyenler, işte sizin için özel üretim likralı doktor ve hemşire formamız! Size özel, sizin için, özenle üretiyoruz!Kadın Özel Üretim Cotton Flex® Likralı Terikoton Doktor ve Hemşire Forması:Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Als..
250,00TL
Vergiler Hariç:231,48TL
Kırmızı/Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Kırmızı/Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-KRMZ/SYH-KDN
Süper rahat likralı kumaşın kırmızı ve siyahla kombinini mutlaka denemelisiniz! Kırmızı siyah kombin likralı doktor ve hemşire üniformamız ile sıradışı rahatlığa merhaba deyin! Şimdi hemen sipariş verin, ayağınıza gelsin.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Koyu Kırmızı Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Koyu Kırmızı Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-KOYUKRMZ-KDN
Kırmızı olsun, benim olsun diyen doktor ve hemşirelerimiz için, kırmızı renk likralı doktor ve hemşire formamız size bir tık uzakta! Siparişinizi verin, adresinize gelsin, tüm gözler sizde olsun!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması tak..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Koyu Mor Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Koyu Mor Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-KMOR-KDN
Koyu mor hemşire forması ve doktor forması iki farklı likralı kumaş seçeneği ile karşınızda! Klasikleşmiş renklerden sıkılanlara birebir! Koyu mor likralı formalarımıza bayılacaksınız!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız&n..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Lacivert Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Lacivert Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-LAC-KDN
Sağlıkçılarımızın vazgeçilmez rengi lacivert, iki farklı likralı yumuşacık kumaş ile sizlerle! Lacivert likralı hemşire ve doktor formalarımız ile rahatlığı yaşayın! Likralı formalarımızı tavsiye ederiz, çok rahat edeceksiniz!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Mürdüm Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Mürdüm Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-MRDM-KDN
Mürdüm rengin mucidi Alsancak Üniforma, sizler için likralı kumaşla ürettiği mürdüm hemşire forması ve doktor formasını sunar! Hemen alın, adresinize gelsin.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Alsancak Üniforma kalit..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Nar Çiçeği Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Nar Çiçeği Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-NCIC-KDN
Sıradan renklerden sıkılanlar için göz alıcı nar çiçeği rengi likralı formalar ile bütünleşti! Likralı nar çiçeği doktor ve hemşire formamız karşınızda!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyl..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Ördekbaşı Yeşili Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Ördekbaşı Yeşili Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-OYES-KDN
Koyu renklerden vazgeçemeyenler için ördekbaşı yeşili likralı hemşire forması ve doktor formalarımız online satışta! Hemen tıklayın, satın alın, adresinize gelsin.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Alsancak Üniforma..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Petrol Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Petrol Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-PTRL-KDN
Petrol rengi şimdi de likralı formalarımızda! Petrol rengi likralı formalarımızı online satın alabilirsiniz. Sıradışı rahatlık likralı formalarda!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® likralı terikoton hemşire forması takımlarımız Alsancak Üniform..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Saks Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Saks Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-SAKS-KDN
Kullananların vazgeçemediği likralı formalarımızın saks mavi rengini denemelisiniz! Saks mavi likralı hemşire forması ve doktor formalarımızı şimdi satın alın.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Alsancak Üniforma kal..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler
Model: CFLEX-SYH-KDN
Likralı doktor ve hemşire formalarımızın vazgeçilmez rengi siyah ile asilliğini gösterin. Siyah likralı cerrahi formalarımızı satın alın, adresinize gelsin.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri:Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Alsancak Üniforma kalite..
180,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 31 (2 Sayfa)
6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız