Yardım / Sık Sorulan Sorular

Alsancak Üniforma olarak, önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunu kalıcı halde tutmaktır. Bu nedenle, her konuda size yardımcı olabilecek müşteri hizmetleri ekibimiz mevcuttur.

0850 455 28 28 nolu telefondan veya [email protected] adresinden müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi ve daha kolay yardımcı olabilmek için, müşterilerimizden gelen soruları ve cevaplarını aşağıda sıraladık. Sormak istediğiniz soruları aşağıda bulacağınıza inanıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ürünümü aldım fakat bedenime tam uymadı. Beden değişikliği yapıyor musunuz?

Evet beden değişikliği yapıyoruz. Değişimler için herhangi bir ücret almıyoruz. Ürünlerin kargo gönderim ve geri alım ücretleri size ait olmaktadır.

Aldığım ürünün rengini beğenmedim, başka bir renk ile değişim yapıyor musunuz?

Evet almış olduğunuz formanın rengini beğenmediğinizde renk değişimi yapıyoruz. Bu işlem için herhangi bir ücret almıyoruz. Ürünlerin kargo gönderim ve geri alım ücretleri size ait olmaktadır.

Alışveriş yapabilmek için için siteye üye olmam gerekiyor mu?

Evet sitemize üye olmanız gerekmektedir. Verdiğiniz siparişin durumunu öğrenebilmek için üye olup, üye girişi yapmalısınız. Bu gibi online işlemler için üyelik gerekmektedir.

Alpaka, şambre ve terry cotton kumaş nedir? Arasında ne gibi farklar vardır?

Alpaka kumaşlarımız orta kalınlıkta olup, her mevsim kullanabileceğiz kumaş cinsidir. Şambre kumaşımız %70 pamuklu olup, orta derece kalınlıktadır. Terry cotton kumaşlarımız ince ve yazlıktır. Klimalı ortamda çalışan müşterilerimizin çoğunluğu şambre yada terry cotton kumaşı seçmektedir.

Ürünü beğenmedim, iade etmek istiyorum. İade kabul ediyor musunuz?

Firmamızdan satın olduğunuz ürünleri, ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 iş günü içinde iade edebilir veya başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Yasal süre olan 7 iş gününü aşan bildirimlerde iade kabul edilememektedir. İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti size aittir. Ürünü kargo ile gönderirken, ürünün faturasını ürün ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Alıcı ödemeli veya faturasız gönderilen ürünler kabul edilmez ve tarafınıza geri gönderilir.

Özel üretilen ürün ile ilgili beden sorunum var. Değişim veya iade yapıyor musunuz?

Toplu satışlarda müşterilerin özel istekleri, açıkça kişisel ihtiyaçları (nakış, uzun kol, uzun önlük boyu, farklı renk çalışmaları) veya müşteri memnuniyeti amaçlı tarafınızdan onay alınarak verdiğiniz ölçülere/bilgilere göre üretimi yapılan ürünler, yapılan değişiklikler nedeniyle, farklı bir müşteriye tekrar satışa konulamayacak ürünlerin değişimi ve ücret iadesi yapılmamaktadır. (Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinin 8. maddesinin 4. fıkrasına göre;’’ Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz. Ayrıca tüketici, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar söz konusu olduğunda cayma hakkını kullanamaz.’’)

Ürün ile birlikte fatura gönderiyor musunuz?

Evet, kargo poşedinin fatura bölmesinde siparişinize ait faturanız ve sevk irsaliyeniz gönderilmektedir. Tarafımızdan faturasız ve irsaliyesiz ürün çıkışı yapılmamaktadır.

Siparişim ne zaman gönderilir?

Siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Özel üretim veya üretim sürecinde olan ürünlerin kargoya teslim edileceği tarih tarafınıza telefon ile bilgi verilmektedir.

Sitenizdeki fiyatlar, mağazalarınızda da geçerli midir?

Sitemizdeki fiyatlar ve kampanyalar, mağazalardan bağımsızdır. Sitemizde devam eden kampanyaların süresi ve kampanya fiyatı, mağazalarımızda değişkenlik gösterebilir.

Siparişleri hangi kargo firması ile gönderiyorsunuz?

Kapıda ödemeli siparişleri Aras Kargo ile gönderiyoruz. Paypal, kredi kartı ve havale ile ödenmiş siparişleri Yurtiçi Kargo ile gönderiyoruz.