Menü
Sepetiniz

Sık Sorulan Sorular - SSS

Ürünlerimizde kadın ve erkek ayrı kalıplar kullanıyoruz. Diğer firmalar gibi ünisex geniş kalıplar kullanmıyoruz. Bu nedenle, sivilde giyindiğiniz tshirt bedeninize göre ürün bedeni seçiniz. Fit kesim ürünler için bir beden büyük seçiniz.
Örneğin, kadın 160cm boy - 65kg için L beden almalısınız.

Erkek ve kadın bedenlerimiz uluslararası standartlara göredir. Kadın bedenlerindeki en büyük beden olan XXL beden size dar geliyor ise aynı modelin erkek bedeni mevcut ise erkek bedenlerinden seçebilirsiniz.

Örneğin: Kadın 3XL bedeni için Erkek L bedenini seçiniz 

Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içerisinde iade hakkınız bulunmaktadır. Ürün değişimi yapılmamaktadır. Ürünü iade etmek için, hesabınızdan siparişlerim sayfasına ulaşıp, ilgili siparişinize giriniz. İade yapmak istediğiniz ürünün "İade Et" butonuna tıklayın. Açılan formu okuyup, doldurarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargo bilgileri aynı sayfada yer almaktadır. Farklı isimle veya farklı kargo firması ile alıcı ödemeli gönderilen kargolar kabul edilmez.

İadelerde sadece Aras kargo ile anlaşmamız mevcuttur. Diğer kargo firmaları ile ücret alıcı gönderilen iadeler kabul edilmemektedir.  Farklı kargo firması ile göndermek isterseniz kargo ücretini ödemelisiniz. Aras kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

Aras kargo anlaşma numaramız: 1229436471443 - ALSANCAK ÜNİFORMA HASAN GÜLENÇ

Adresimiz: Meriç Mah. 5746/4 Sok. No.25-26 Bornova, İzmir

Kapıda ödeme ile sipariş almıyoruz. Kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

İade için gönderdiğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 1-5 iş günü içerisinde geri ödemeniz yapılır. Bu süre yoğunluğa göre değişmektedir. Kredi kartınıza yapılan iade ödemesi, kartınızın bağlı olduğu bankanızın iade prosedürüne göre 1-3 iş günü içerisinde kart hareketlerinde görünür.

Beden ölçülerinize göre özel üretim yapmıyoruz. Sadece likralı ürünlerimizde üst beden ile alt bedeni farklı seçebileceğiniz, farklı renk kombinleyebileceğiniz ürünümüz mevcuttur. Bu ürüne ulaşmak için tıklayınız. Kadın bedenleri size küçük geliyorsa, aynı ürünün geniş kesim erkek bedenlerine bakınız.

Siparişiniz tarafımıza ulaşıp kontrol edildikten sonra 1-5 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kampanya dönemlerinde bu süre uzayabilmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza gönderilen sms bilgi mesajı ile siparişinizi takip edebilirsiniz. Kargo takip için tıklayınız.

Sadece özel üretim likralı üründe alt/üst farklı beden alabilirsiniz. Bu ürüne ulaşmak için tıklayınız. Diğer forma takımlarımız üst ve alt olacak şekilde takım halinde üretilip paketlenmektedir.6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız.