Menü
Sepetiniz

Gerçek müşteri ürün yorumları ile şeffaf hizmet!

Sık Sorulan Sorular - SSS

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimizde kadın ve erkek ayrı kalıplar kullanıyoruz. Diğer firmalar gibi ünisex geniş kalıplar kullanmıyoruz. Bu nedenle, sivilde giyindiğiniz tshirt bedeninize göre ürün bedeni seçiniz. Fit kesim ürünler için bir beden büyük seçiniz.
Örneğin, kadın 160cm boy - 65kg için L beden almalısınız.

Online mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünler için değişim yapılmamaktadır. İade edip, yenisini sipariş verebilirsiniz.

* Sitemizden ilk kez sipariş veren müşterilerimiz bir defaya mahsus beden değişimi yapabilir. Farklı firmalardan ünisex ürün kullanıp, ilk defa firmamızdan ürün alıp beden problemi yaşayan müşterilerimize bu ayrıcalık tanınmaktadır. İade formundaki "İlk siparişimdi, beden değişimi yapmak istiyorum" seçeneğini seçerek formu doldurmaları gerekmektedir.

Online mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Online mağazamızdaki hesabınıza giriş yapıp, siparişinizdeki ürünün iade sayfasından kolayca iade edebilirsiniz. İade sayfasında yapmanız gerekenler ve iade kargo bilgileri yer almaktadır. Tıklayınız: İade nasıl yapılır?

Faturanızın altında/arkasında yer alan iade formunu iade etmek istediğiniz ürün kodu ve iade nedeni ile birlikte eksiksiz olarak doldurunuz ve faturayı da gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz. Faturasız gönderilen ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Şirket adına düzenlenmiş faturalarda iade faturası kesilmesi yasal zorunluluktur.

İadesi alınan ürününüzün tutarı (kargo hizmet bedeli hariç), ürünleriniz ve faturanızın bize ulaşmasını takip eden 14 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişmektedir.

Kapıda ödeme ile sipariş almıyoruz. Kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili gönderim aşamasından önce talep ettiğiniz iptal, değişim ve adres değişikliği işlemleri için, hesabınızdaki "Müşteri Hizmetlerine Yazın" sayfasından destek alabilirsiniz. Kargoya verilmiş siparişler üzerinde herhangi bir değişiklik veya iptali yapılamaz.

Siparişiniz tarafımıza ulaşıp kontrol edildikten sonra 1-5 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kampanya dönemlerinde bu süre uzayabilmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza gönderilen sms bilgi mesajı ile siparişinizi takip edebilirsiniz. Kargo takip için tıklayınız.

Ürünlerinizin gönderimini anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo firmaları ile yapmaktayız.

Beden ölçülerinize göre özel üretim yapmıyoruz. Sadece likralı ürünlerimizde üst beden ile alt bedeni farklı seçebileceğiniz, farklı renk kombinleyebileceğiniz ürünümüz mevcuttur. Bu ürüne ulaşmak için tıklayınız. Kadın bedenleri size küçük geliyorsa, aynı ürünün geniş kesim erkek bedenlerine bakınız.
Sadece özel üretim likralı üründe alt/üst farklı beden alabilirsiniz. Bu ürüne ulaşmak için tıklayınız. Diğer forma takımlarımız üst ve alt olacak şekilde takım halinde üretilip paketlenmektedir.

Beden tablomuz aşağıdaki gibidir. Kadın ve erkek kalıplarımız farklıdır. Diğer üniforma firmalarındaki ünisex kullandığınız bedene göre sipariş vermeyiniz.

BEDENLERXSSMLXLXXL
BAYAN343638404244
ERKEK464850525456
Bedeninizi seçerken günlük kıyafetinize göre seçiniz. Diğer firmalardan aldığınız bedene göre seçmeyiniz.6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız