Dikkat: Salgın nedeniyle bir süre iade ve değişim yapılmamaktadır. Beden sorunu yaşamamak için, günlük kıyafet bedeninize göre sipariş veriniz.

Yardım / Sık Sorulan Sorular

Alsancak Üniforma olarak, önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunu kalıcı halde tutmaktır. Bu nedenle, her konuda size yardımcı olabilecek müşteri hizmetleri ekibimiz mevcuttur.

0850 455 28 28 nolu telefondan veya [email protected] adresinden müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Sizlere daha iyi ve daha kolay yardımcı olabilmek için, müşterilerimizden gelen soruları ve cevaplarını aşağıda sıraladık. Sormak istediğiniz soruları aşağıda bulacağınıza inanıyoruz.


 

Ürün değişimini nasıl yapabilirim?

Ürünün bedeni olmadıysa veya rengini beğenmediyseniz ilk değişimler ücretsizdir. Hesabınıza girerek veya buraya tıklayarak talep açınız. Yapmanız gerekenler formda yazmaktadır. Değişim talebi açılmadan işlem yapılmamaktadır.

Ürünü nasıl iade edebilirim?

Ürünü beğenmediyseniz, sipariş size teslim edildikten sonra 14 gün içerisinde "iade talebi" oluşturarak iade edebilirsiniz. Ödeme şeklinize göre 7 gün içerisinde ücret iadesini gerçekleştiriyoruz. İade talebi oluşturmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfada yapmanız gerekenler yazmaktadır.

Toplu sipariş vermek istiyoruz, indirim yapıyor musunuz

20 adet ve üzeri siparişlerde özel iskonto uyguluyoruz. Lütfen buraya tıklayarak, teklif almak için kayıt oluşturunuz..

Özel model üretimi veya özel beden üretimi yapıyor musunuz?

TSitemizeki modeller dışında özel model tasarımı yapmıyoruz. Fakat, firma olarak özel modelinizi toplu şekilde satın almak istiyorsanız size çözüm sunabiliyoruz. Lütfen buraya tıklayarak, yaptırmak istediğiniz modelin fotoğrafını ve adedini bize iletiniz. İnceleyip size geri dönüş yapacağız)

Ürün ile birlikte fatura gönderiyor musunuz?

Evet, kargo poşedinin fatura bölmesinde siparişinize ait faturanız ve sevk irsaliyeniz gönderilmektedir. Tarafımızdan faturasız ve irsaliyesiz ürün çıkışı yapılmamaktadır.

Siparişim ne zaman gönderilir?

Siparişiniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Özel üretim veya üretim sürecinde olan ürünlerin kargoya teslim edileceği tarih tarafınıza telefon ile bilgi verilmektedir.