Menü
Sepetiniz
Kayıt olun, ilk siparişinizi %10 indirimli verin!

Avukat Cübbesi - Satın alın, adresinize gelsin! Tavsiye ederim!

İthal kristal saten avukat cübbelerimiz, kırışmaz ve solmaz kumaştan üretilmiştir. Çamaşır makinesinde ve elde yıkanabilir ve tercihen kolaylıkla ütülenebilir.

Alsancak Üniforma kalitesiyle üretilen avukat cübbelerimiz, uzun yıllar sorunsuzca kullanmanız için çeşitli testlerden geçmiştir. Parlak saten bölümlerin ütülenmesine gerek yoktur. Siyah renk beden ise tercihen ütülenebilir. Yaka içerisindeki madde nedeniyle yaka kısmına ütü yapılmaz.

Beden seçimi için:

  • S beden: 158-168cm (55-70kg)
  • M beden: 168-178cm (70-85kg)
  • L beden: 178-188cm (85-95kg)
  • XL beden: 188-195cm (95-105kg)

Avukat cübbesi kumaş özellikleri: Renkli parçalar, %100 pamuk kristal satendir. Siyah beden ise alpaka kumaştır ve %75 polyester - %25 viskon karışımıdır.

Fotoğraftaki manken bedeni: S Beden

Yıkama talimatları:

  • Kadın avukat cübbesi için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC'dir.
  • Yüksek derece suda yıkandığında çekme ve boya akması yapabilir.
  • Yaka bölümü ütülenmez. Parlak renkli saten bölümlerin ütülenmesine gerek yoktur.
  • Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır. Sadece siyah renkli bedeni ütüleyiniz. 


​Avukat cübbesi nereden alabilirim, avukat cübbesi, kadın avukat cübbesi, erkek avukat cübbesi, avukat cübbesi fiyatları, avukat cübbesi dikimi, avukat cübbesi ankara, avukat cübbesi izmir, avukat cübbesi istanbul, avukat cübbesi satın al, avukatlık cübbe

Model: AVUKAT-CUBBESI-ERK
İthal kristal saten avukat cübbelerimiz, kırışmaz ve solmaz kumaştan üretilmiştir. Çamaşır makinesinde ve elde yıkanabilir ve tercihen kolaylıkla ütülenebilir. Alsancak Üniforma kalitesiyle üretilen avukat cübbelerimiz, uzun yıllar sorunsuzca kullanmanız için çeşitli testlerden geçmişti..
159,99TL
Vergiler Hariç:148,14TL
Model: AVUKAT-CUBBESI-KDN
İthal kristal saten avukat cübbelerimiz, kırışmaz ve solmaz kumaştan üretilmiştir. Çamaşır makinesinde ve elde yıkanabilir ve tercihen kolaylıkla ütülenebilir. Alsancak Üniforma kalitesiyle üretilen avukat cübbelerimiz, uzun yıllar sorunsuzca kullanmanız için çeşitli testlerden geçmiştir. Parlak ..
159,99TL
Vergiler Hariç:148,14TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)