Kategoriler
Sepetiniz

Kayıt ol, %10 indirim kodunu e-postana al!
Gerçek müşteri değerlendirmeleri ile şeffaf hizmet!

Cotton Cool® Yüksek Pamuklu Hemşire ve Doktor Formaları

Cotton Cool® Yüksek Pamuklu Hemşire ve Doktor Formaları

Cottoncool® serisi formalarımız, %70 pamuklu özel nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir. Cotton cool kumaşın ferahlığını gün boyu yaşayacaksınız.

Pamuk oranının yüksek olması nedeniyle formalar daha yumuşak, daha ter emici ve daha sağlıklıdır. Nefes alabilen özelliği sayesinde vücuttaki teri emer ve dışarı atar. Kendi bünyesinde teri tutmadığı için bakteri oluşumuna yol açmaz. Kötü kokuları engeller.

Cottoncool kumaş özellikleri: Gramaj 120 gr/m², %70 pamuk - %30 polyester karışımı olup, orta kalınlıkta ve 4 mevsim giyilebilen şambre koton kumaştır.

Yıkama talimatları:  Cottoncool serisi formalarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC'dir. Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız. Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır. Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı takdirde parlama yapmaz.

Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: AMAV-CCOOL-KDN
Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın mod..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: BRD-CCOOL-KDN
Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli ..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Cerrahi Yeşil Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Cerrahi Yeşil Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
-12 %
Model: CYES-CCOOL-KDN
Cerrahi Yeşil Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Erkek Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
-12 %
Model: AMAV-CCOOL-ERK
Erkek Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıErkek Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Erkek cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantol..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Erkek Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
-12 %
Model: BRD-CCOOL-ERK
Erkek Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıErkek Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Erkek cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımı..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Erkek Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
-12 %
Model: FMAV-CCOOL-ERK
Erkek Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıErkek Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Erkek cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolo..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Erkek Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: GRI-CCOOL-ERK
Erkek Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıErkek Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Erkek cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızı..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Erkek Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: LAC-CCOOL-ERK
Erkek Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıErkek Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Erkek cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlar..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Erkek Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: OYES-CCOOL-ERK
Erkek Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıErkek Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Erkek cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pan..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Erkek Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
-12 %
Model: SMAV-CCOOL-ERK
Erkek Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıErkek Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Erkek cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonla..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Erkek Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: SYH-CCOOL-ERK
Erkek Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıErkek Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Erkek cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımı..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Erkek Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Erkek Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
-12 %
Model: TMAV-CCOOL-ERK
Erkek Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıErkek Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Erkek cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pan..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: FMAV-CCOOL-KDN
Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın ..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: GRI-CCOOL-KDN
Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli bo..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
-12 %
Model: KRMZ-CCOOL-KDN
Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın model..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: LAC-CCOOL-KDN
Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın mode..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Mercan Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
-12 %
Model: MRC-CCOOL-KDN
Mercan Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Mürdüm Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Mürdüm Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: MRDM-CCOOL-KDN
Mürdüm Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Oranj Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Oranj Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
-12 %
Model: ORANJ-CCOOL-KDN
Oranj Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli ..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: OYES-CCOOL-KDN
Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımı..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Patlıcan Moru Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Patlıcan Moru Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: PMOR-CCOOL-KDN
Patlıcan Moru Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Petrol Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: PYES-CCOOL-KDN
Petrol Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: SMAV-CCOOL-KDN
Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın mod..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Sarı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Sarı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Yeni -12 %
Model: SARI-CCOOL-KDN
Sarı Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli b..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: SYH-CCOOL-KDN
Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli ..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: TMAV-CCOOL-KDN
Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın ..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Zeytin Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Zeytin Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
Popüler -12 %
Model: ZYES-CCOOL-KDN
Zeytin Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
220,00TL 250,00TL
Vergiler Hariç:203,70TL
Gösterilen: 1 ile 27 arası, toplam: 27 (1 Sayfa)
6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız