Kategoriler
Sepetiniz
KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT!
Havale ile ödemenize ekstra %5 indirim!
Bayram tatili nedeniyle siparişler 24 Haziran'da gönderilmeye başlanacaktır.

Doktor Önlüğü ve Doktor Önlük Modelleri

Doktor Önlüğü ve Doktor Önlük Modelleri

Doktor Önlükleri ve Doktor Önlüğü Modelleri

Sağlık grupları tarafından tercih edilen beyaz doktor önlükleri, kullanımı, temsil ettiği sektöre uyumlu ve rahat yapısıyla birçok alanda kullanılıyor.

Kısa Kollu Doktor Önlüğü

Doktor önlükleri; doktorların işlerini yaparken kullanabilecekleri, çevreye karşı bir duruş belirleyen kullanışlı tekstil ürünleridir. Önlüklerimiz, kadın doktor önlükleri, erkek doktor önlükleri olarak üretilir. Belirli mevsimlerde kullanımının daha rahat olması ve kişiyi rahatsız etmemesi adına kısa kollu olarak da üretilir. Kısa kollu önlükler ile doktorlar, kapalı alanda geçirdikleri uzun süreçlerde hastalarıyla daha rahat ilgilenebiliyorlar. Terleme yapmadan, nefes alan yapısı ile konfor sağlıyor.

Beyaz Kadın Öğretmen Önlüğü

Beyaz önlükler doktorlar dışında öğretmenler tarafından da sıklıkla kullanılır. Eğitim alanında öğretmenlerin kişisel kıyafetleri üzerine kullandıkları beyaz önlük hem eğitim verdiği öğrenciler tarafından temsili bir kıyafet olur hem de kişisel kıyafetlerini kullanmak zorunda kalmazlar. Günümüzde okullarda, dershanelerde, sertifika eğitimi ve seminerlerde beyaz önlükler kullanılır.

Doktor Önlüğü Erkek

Erkek doktorlara göre üretilmiş olan önlükler hakim yaka, tek üst önlük, uzun önlük, kısa kollu ve uzun kollu önlük gibi alternatiflerden oluşur. Kadın önlük ölçülerinden farklı olarak üretilir. Tasarımı erkeklere uygun olup oldukça rahat ve kullanışlıdır. Yumuşak pamuklu yapısı, yıkanabilir özelliği, kumaş kalitesi ve özel ölçüleriyle erkek doktorlar tarafından tercih edilir. Özellikle doktorlar için önlüklerde aranılan en önemli özellik terletmemesidir. Tüm doktor önlüklerinde vücudu her zaman daha steril tutan yapıya sahiptir.


Doktor Önlüğü Kadın

Kadın doktor önlükleri kullanımı itibari ile farklı renklerde olabilmektedir. Lacivert ve beyaz olarak alpaka kumaştan üretilmektedir. Hakim yaka, erkek yaka, yakasız, ceket yaka, tesettür model, fermuarlı, uzun kollu ve kısa kollu olarak kullanılır. Doğal kumaş olan alpaka kumaş sayesinde vücudunuzun nefes alması kolaylaşır. Laboratuvar çalışanları, doktor ve öğretmenler tarafından tercih edilir.


Kişiye Özel Doktor Önlüğü

Doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık personelleri tarafından tercih edilebilecek özel dikim önlükler hazırlanmaktadır. Standart beden önlükler her doktorun ölçüsüyle uyumlu olmaz. Kişiye özel olarak tasarlanmış ve istenilen renklerde oluşturulan önlükler ile kendinizi daha rahat hissedersiniz. İstediğiniz yaka modeli, uzunluk, beden ölçüsü ve renk tercihi ile önlüğünüzü kendinize özel hazırlattırabilirsiniz. Özel dikim önlükler 7 gün içerisinde tarafınıza teslim ediliyor.


Beyaz Önlük Fiyatları Kadın

Kadınlara özel beyaz önlük modelleri; doktor, hemşire, nöbet, laboratuvar, öğretmen gibi meslek grupları tarafından kullanılır. Fiyatları kişiye özel olarak tasarlanmış önlüklerde 199,90 Türk lirası olmak üzere diğer önlük modelleri 159.99 Türk lirasından başlıyor. En kaliteli ürünleri en uygun fiyata bulabileceğiniz ürünler için kargo bedava.


Beyaz Doktor Önlüğü Kadın

Doktorlar için önemli olan önlükler, kadın doktorlar için de yoğun talep görmektedir. Beyaz önlüklerde kullanılan yaka modelleri, uzunlukları ve kol kesimleri rahatlık adına önemlidir. Gün içerisinde yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan doktorlarımızın rahatlığı her şeyden önemlidir. Doğal kumaştan üretilen beyaz önlükler yıkanabilir ve kolay ütülenebilir tapısıyla sizlerin her zaman hijyenik görünmenizi sağlayacaktır.


Yıkama ve kurutma işlemlerinde oldukça hızlı olması, zamanla yarışılan doktorluk mesleği için zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Her geçen zaman artan taleplerle desenleri geliştirmeye devam ediyoruz. Terletmez özelliği ile sizleri birçok ağrıdan uzak tutuyor. Yoğun çalışma temposu içerisinde üzerinizde rahatlık hissi ile hareket edebileceksiniz. Erkek ve kadın doktor önlükleri birbirinden farklı desenler, isteğe bağlı isim baskısıyla sizlere özel tasarlanıyor.


Doktor Önlüğü Ucuz

Doktor önlükleri seçiminde elbette uygun fiyatlar önemlidir. Uzun sürelerin geçtiği ve sürekli hijyenik olmanız gereken doktorluk mesleğinizde, kumaş kalitesinden ödün vermemeniz sağlığınız açısından önemlidir. En uygun fiyata kaliteli malzemelerden, yeni nesil kumaş teknolojisi kullanılarak üretilmiş önlüklerimizin, diğer kalitesiz önlüklerin fiyatları arasında az bir fark vardır. Önlüklerimiz sağlığınızı korurken, kalitesiz önlükler sizlerin sağlığını hiçe sayar ve birkaç kullanımda bozulur.


Beyaz Doktor Önlüğü Kadın

Doktor önlükleri renkleri arasında en vazgeçilmez olanı beyazdır. Vizitelerde muayene, laboratuvar gibi işlemlerde rahat hareket etmek, hijyenik bir görüntü sağlamak, doktor takımları üzerine kullanmak gibi birçok avantajı mevcuttur. Üretildiği kumaş kalitesi tamamen doğal, dayanıklı, kolay ütü gerektiren, hızlı kuruyan niteliğe sahiptir.


Tesettür Boy Beyaz Önlük

Tesettür boy beyaz önlükler birçok doktor tarafından talep edilmektedir. Şık tasarımı, estetik duruşu, rahatlığı ile hâkim yaka olarak tercih edilen modeller arasındadır. Tek bir bütün olarak vücudu sarar ve oldukça rahat bir kullanım sağlar. Kumaş yapısı terletmez ve gün boyu rahatlık sağlar. Tesettür boy model önlükler, alpaka kumaştan üretilmiş, çıt çıtlı, arka ve ön kısmı kulplu, kolay ütü yapılabilen, düşük ısıda yıkandığında uzun ömürlü kullanıma sahip ve kişiye özel dikimleri mevcut bir üründür.


Beyaz Önlük Öğretmen Bayan

Beyaz önlük öğretmen ve eğitimciler tarafından kullanılan bir üründür. Eğitimciler giydikleri beyaz önlük ile öğrencilerine daha ciddi ve disiplinli bir algı oluşturur. Aynı zamanda hijyeni temsil eder, çalışmalarda kişisel kıyafetleri korur. Eğitim oldukça zorlu bir meslektir ve uzun saatler ders anlatmak durumunda kalan öğretmenlerin vücut ısılarını koruması gerekir. Kumaş teknolojisi ile üretilmiş olan ürünlerimiz, eğitimcileri terletmez ya da üşütmez.


Beyaz Önlük Bayan Nerede Satılır?

Türkiye'nin her yerine kargo imkânı ile teslimat yapıyoruz. İzmir mağazalarımızdan birebir deneyerek ulaşabileceğiniz önlük çeşitlerimiz için sitemizden online olarak da satın alabiliyorsunuz.


Beyaz Önlük Fiyatları Kadın

Beyaz önlük fiyatları kalitesine göre oldukça uygun. Kişiye özel ya da mevcut ürünler arasından seçeceğiniz ürünlerimizde kargo fiyata dahil. Çalışırken hissedeceğiniz konfor, elastiklik ve rahat hareket yapısı sizlerin huzurlu bir ortamda işinizi yapmanızı sağlar.


Beyaz Önlük Öğrenci

Beyaz önlükleri öğrencilerde kullanmaktadır. Özellikle öğrenim gören ve staj yapan öğrenciler, asistan doktorlar tarafından kullanılmaktadır. Kadın ya da erkek öğrenci önlükleri; uzun kollu, kısa kollu, ceket boy, hâkim yaka, ceket yaka gibi çeşitleri ile beyaz önlük kategorisinde sizler için sunulmaktadır.


Beyaz Önlük Kumaşı Alpaka

Önlüklerimizde kullanılan alpaka kumaşın tamamen doğal olması, anti-alerjik yapısı ve kolay temizlenme özelliği tercih sebebidir. Alerjik etkileri olmadığı için kaşınmaya sebep olmaz. Terletmez, vücut sıcaklığını dengede tutar, kumaşı kolay ütülenir ve kurur. Tercih edeceğiniz kumaşlarda arayacağınız fiyat uygunluğundan ziyade kalitesi ve rahatlığı sizler için en önemli unsurlar arasındadır. Kaliteli bir önlük, işinize kaliteyi getirir. Yaşam kalitenizi ve verimliliğiniz artar. İşe adaptasyon ve gerginlikten uzak olarak bir çalışma sistemi oluşur.

 

Çalışma şekli itibariyle sağlık çalışanlarının üniformaları çok çabuk kirlenebilmektedir. Hastanelerin her departmanında muhtemel olarak bir doktor önlükleri her zaman az veya çok kan lekesine, idrara veya herhangi bir ilaç lekesine maruz kalabilir. Bu gibi durumlar için doktorlarımız daima yedek üniforma da bulundurmak zorundadır. Bu sürekli olarak lekelenmeler beraberinde sürekli olarak doktor üniformalarının yıkanmasını da getirecektir. Normal üniformalar 10-15 yıkama sonrasında solar fakat sizlere sunduğumuz orijinal doktor üniformaları en iyi kalite kumaşlardan üretildiği için doğru yıkama dereceleri uygulandığı müddetçe uzun yıllar kullanılabilir. Doktor üniformalarının hangi derecede ve ne şartlarda çamaşır makinesine atılması gerektiği ise üniformaların içindeki küçük bilgi kağıtçıkların da gösterilmektedir.

Sağlık çalışanlarımız için üretilen Alsancak Üniforma doktor önlüklerinde farklı tasarımlar mevcuttur. Renk seçenekleri ile beraber 2 çeşit yaka bulunmaktadır. Doktorlarımız tamamen kendi isteklerine veya varsa çalıştıkları hastane politikasına uyarak zarf yaka, v yaka gibi yaka modelleri arasından tercihte bulunabilirler. Son yıllarda artan yüksek talep sebebiyle artık çok fazla çeşitte tesettürlü doktor üniformaları da satışa sunulmuştur. Tesettür şeklinize göre dilediğiniz tesettürlü doktor üniforması modellerinden birisini de tercih edebilirsiniz.


Doktor Önlükleri

Doktor önlükleri kadınlar ve erkekler için ayrı renk ve kesimlerde üretilir. Medikal ürünlerimiz arasında bulunan doktor önlüğü modelleri, kullanılan kumaş kalitesine göre de farklılık gösterir.


Doktor Önlüğü Modelleri

Erkekler için ürettiğimi doktor önlüklerinde en fazla hakim yaka ürünler tercih edilmektedir. Kısa boy önlükler uzunlara nazaran daha kullanışlı bir yapıya sahip bulunur. Bu bakımdan hakim yaka ve kısa boy doktor önlüğü modelleri diğer modellerden bir adım daha ön planda yer alır. Düz üstü boy doktor önlüklerimiz de klasik kesimli olarak tercih edilir. Kadınlar için üretilen önlüklerimiz de de farklı modelle yer alır. Klasik yaka modeller kadınlar tarafından daha fazla tercih edilir. Her iki önlük grubunda ise isim nakışlı olan önlüklerimiz kullanışlı yapısı ile tercih edilir.


Öğretmen Önlüğü Modelleri Nelerdir?

Yeni çıkan öğretmen önlükleri ile beraber herkes bu önlükleri merak etmeye başladı. Yeni model ve kesimleri ile öğretmen önlükleri müşterilerimiz için rahat bir kullanım sunuyor. Bu konuda akla gelen öğretmen önlüğü modelleri nelerdir sorusu için farklı cevaplar bulunuyor. Diz üstü ve diz altı boylarda öğretmen önlükleri bulunuyor. Hakim ya da klasik kesim öğretmen önlükleri de yeni modellerimiz arasında bulunuyor. Genelde öğretmenler tarafından rahat giyime sahip modeller tercih ediliyor. Pamuk kumaşlar ya da esnek yapılı kumaşlar da aynı şekilde tercih ediliyor.


Doktor Laboratuvar Önlüğü

Doktorlar için laboratuvar önlükleri de ürünlerimiz arasında yer alır. Laboratuvarlarda yapılacak olan deneylerden ötürü ya da araştırmalarda kıyafetler çabucak kirlenir. Bu bakımdan doktor laboratuvar önlüğü giymek zorunluluk haline sahi gelir. Klasik doktor önlüklerinden bu önlüklerin hiçbir farkı bulunmaz. Doktor önlükleri için kesimi ve kullanış çeşidi aynı şekilde bulunur. Renk olarak da yine bu önlükler müşterilerimiz tarafından tercih edilir. Genelde bu önlükler koyu renkli olarak tercihe edilir.

Erkek Spor Yaka Kısa Kol Doktor Önlüğü Erkek Spor Yaka Kısa Kol Doktor Önlüğü
Yeni -20 %
Model: OEA SY KLS KK BYZ
Erkek Spor Yaka Kısa Kol Doktor ÖnlüğüErkek doktor önlüğü, hekim önlüğü, hekim kıyafeti, hekim forması modelleri Alsancak Üniforma kalitesiyle alpaka kumaştan üretilmektedir. Alpaka kumaş önlükler genellikle sağlık personeli olan doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, anestezi teknisyenleri, lab..
599,90TL 750,00TL
Vergiler Hariç:545,36TL
Erkek Spor Yaka Uzun Kol Doktor Önlüğü Erkek Spor Yaka Uzun Kol Doktor Önlüğü
-20 %
Model: OEA SY KLS UK BYZ
Erkek Spor Yaka Uzun Kol Doktor ÖnlüğüErkek doktor önlüğü, hekim önlüğü, hekim kıyafeti, hekim forması modelleri Alsancak Üniforma kalitesiyle alpaka kumaştan üretilmektedir. Alpaka kumaş önlükler genellikle sağlık personeli olan doktorlar, diş hekimleri, hemşireler, anestezi teknisyenleri, lab..
599,90TL 750,00TL
Vergiler Hariç:545,36TL
Erkek Spor Yaka Uzun Kol İnce Kumaş Doktor Önlüğü Erkek Spor Yaka Uzun Kol İnce Kumaş Doktor Önlüğü
-20 %
Model: OET SY KLS UK BYZ
Erkek Spor Yaka Uzun Kol İnce Kumaş Doktor ÖnlüğüErkek doktor önlüğü ve erkek hekim önlükleri Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal terry cotton (ince) kumaştan üretilmektedir. Yazlık ince kumaş doktor önlüklerimiz spor yaka ve klasik kalıpta üretilmektedir.Alsancak Üniforma'nın özel nikel ma..
599,90TL 750,00TL
Vergiler Hariç:545,36TL
Kadın Spor Yaka Kısa Kol İnce Kumaş Doktor Önlüğü Kadın Spor Yaka Kısa Kol İnce Kumaş Doktor Önlüğü
-20 %
Model: ÖKT SY KLS KK BYZ-1
Kadın Spor Yaka Kısa Kol İnce Kumaş Doktor ÖnlüğüTüm meslek gruplarının tercihi olan kısa kollu önlüklerimiz standart kadın kalıbında üretilmektedir.Ürünlerimiz ithal ince kumaştan üretilmiştir. %50 pamuk ve %50 polyester karışımı olup, terletmez, yıkaması ve ütülemesi kolaydır. Önlüklerin önünde ik..
599,90TL 750,00TL
Vergiler Hariç:545,36TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)