Kategoriler
Filtreyi Temizle
Fiyata Göre
Bayan Bedeni
Erkek Bedeni
Renk Seçiniz

Cotton Flex® Serisi

Göster:
Sırala:
Erkek Cotton Flex® Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması takı..
99,99TL 89,99TL
4 yorum yapılmış.
Bayan Cotton Flex® Jean Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® Jean d..
119,99TL
Bayan Cotton Flex® Hemşire Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması takımlar..
99,99TL 89,99TL
26 yorum yapılmış.

Alsancak Üniforma Cotton Flex® Serisi

Cotton Flex®, Alsancak Üniforma'nın son teknoloji ürünüdür. Likralı terikoton kumaş ile özenle imal edilen hemşire formalarımız, %66 pamuk içermektedir. Sektörün en çok pamuk oranı içeren likralı özel kumaşıdır. Buna istinaden %4 likra özelliği kazandıran elastik dokuması mevcuttur. Sonuç olarak, likralı hemşire forması veya likralı doktor forması denildiğinde tercih etmeniz gereken tek adres Alsancak Üniforma'dır. Likranın verdiği muhteşem esnekliği, terikotonun verdiği hafiflik ile üzerinizde hissedin.

Cotton Flex® kumaş özellikleri: Gramaj 120 gr/m² (+/- %5gr) %66 pamuk, %30 polyester, %4 elastik karışımı olup ince ve yazlık kumaştır.

Yıkama talimatları:  Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC'dir. Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız. Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır. Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı takdirde parlama yapmaz.

Alsancak Üniforma™

Cotton Flex ve Cotton Cool, Alsancak Üniforma™'nın tescilli markalarıdır. Sitedeki özel modellerin tasarımı ve üretimi firmamıza ait olup, patentlidir.
E-ticaret platformumuz, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Elektronik Ticaret Sistemine kayıtlıdır.