facebook
Kategoriler
Filtreyi Temizle
Fiyata Göre
Bayan Bedeni
Erkek Bedeni
Renk Seçiniz
Bedeniniz

Cotton Flex® Serisi

Göster:
Sırala:
Erkek Cotton Flex® Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması takı..
104,99TL 99,99TL
4 yorum yapılmış.
Bayan Cotton Flex® Jean Likralı Doktor ve Hemşire Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® Jean d..
129,99TL
1 yorum yapılmış.
Bayan Cotton Flex® Hemşire Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması takımlar..
104,99TL 99,99TL
35 yorum yapılmış.

Alsancak Üniforma Cotton Flex® Serisi

Cotton Flex®, Alsancak Üniforma'nın son teknoloji ürünüdür. Likralı terikoton kumaş ile özenle imal edilen hemşire formalarımız, %66 pamuk içermektedir. Sektörün en çok pamuk oranı içeren likralı özel kumaşıdır. Buna istinaden %4 likra özelliği kazandıran elastik dokuması mevcuttur. Sonuç olarak, likralı hemşire forması veya likralı doktor forması denildiğinde tercih etmeniz gereken tek adres Alsancak Üniforma'dır. Likranın verdiği muhteşem esnekliği, terikotonun verdiği hafiflik ile üzerinizde hissedin.

Cotton Flex® kumaş özellikleri: Gramaj 120 gr/m² (+/- %5gr) %66 pamuk, %30 polyester, %4 elastik karışımı olup ince ve yazlık kumaştır.

Yıkama talimatları:  Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC'dir. Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız. Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır. Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı takdirde parlama yapmaz.


Cotton Flex ve Cotton Cool, Alsancak Üniforma™'nın tescilli markalarıdır. Sitedeki özel modellerin tasarımı ve üretimi firmamıza ait olup, patentlidir.
Sitemiz, T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na kayıtlıdır.