Menü
Sepetiniz
Kayıt olun, ilk bireysel siparişinizi %5 indirimli verin!

Doktor ve Hemşire Pantolonları

Doktor ve hemşire pantolonlarımız, alpaka, terikoton, likralı terikoton ve likralı alpaka kumaştan üretilmektedir. Boru paça ve havuç kesim dar paça olmak üzere iki model mevcuttur. Modellerin belleri lastiklidir. Arkada ve yanlarda cepler bulunmaktadır. 
Beyaz Doktor ve Hemşire Pantolonu
Popüler
Model: BYZ-PNT-ALP-KDN
Beyaz Doktor ve Hemşire PantolonuLastikli pantolonlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal alpaka kumaştan üretilmiştir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, cepli ve beli lastiklidir.Kumaş Türü: Alpaka Kumaş özellikleri: %75 Polyester - %25 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² ..
64,99TL
Vergiler Hariç:60,18TL
Model: PNT-ALP-BYZ-ERK
Lastikli Pantolonlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle alpaka kumaştan üretilmiştir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, cepli ve lastiklidir.Kumaş özellikleri: Gramaj 180-185 gr/m² ± 5, %75 Polyester - %25 Pamuk karışımıdır. Yıkama talimatlar: Açık renkli ve beyaz üniformalar için..
64,99TL
Vergiler Hariç:60,18TL
Erkek Likralı Doktor ve Hemşire Pantolonu
Popüler -6 %
Model: CFLEX-PNT-ERK
Erkek Cotton Flex Likralı Doktor ve Hemşire Pantolonu ince likralı terikoton kumaştan üretilmektedir. Hafif ve ferah dokusu sayesinde rahatlık sağlamaktadır. Tavsiye ediyoruz, çok rahat edeceksiniz!Erkek Cotton Flex® Doktor ve Hemşire Pantolonu: Cotton Flex® doktor ve hemşire forması pantolo..
74,99TL 79,99TL
Vergiler Hariç:69,44TL
Havuç Model Likralı Doktor Hemşire Pantolonu Havuç Model Likralı Doktor Hemşire Pantolonu
Popüler -6 %
Model: CFLEX-HVC-KDN
Kadın Cotton Flex® Likralı Alpaka Havuç Model Dar Paça Doktor ve Hemşire Pantolonu: Cotton Flex® doktor ve hemşire forması pantolonları, Alsancak Üniforma kalitesiyle, özel likralı alpaka kumaştan üretilmektedir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, 2 adet yan cepli ve beli lastiklidir..
74,99TL 79,99TL
Vergiler Hariç:69,44TL
Kadın Lacivert Alpaka Kumaş Doktor ve Hemşire Pantolonu
Popüler
Model: PNT-LAC-ALP-KDN
Kumaş Türü: Alpaka Lastikli pantolonlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal alpaka kumaştan üretilmiştir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, cepli ve lastiklidir.Kumaş özellikleri: %75 Polyester - %25 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² ± 5'tir.   Yıkama talimat..
64,99TL
Vergiler Hariç:60,18TL
Model: PNT-ALP-LAC-ERK
Lastikli pantolonlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle alpaka kumaştan üretilmiştir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, cepli ve lastiklidir.Kumaş özellikleri: Alpaka kumaş, %75 polyester - %25 viskon karışımıdır.Yıkama talimatları:Açık renkli ve beyaz üniformalar için en yüksek yıkam..
64,99TL
Vergiler Hariç:60,18TL
Likralı Terikoton Doktor Hemşire Pantolonu
Popüler -6 %
Model: CFLEX-PNT-KDN
Her renk ile kombinleyebileceğiniz likralı doktor ve hemşire pantolonları sadece Alsancak Üniforma'da! Likralı hemşire pantolonlarımızı hemen şimdi satın alın, rahat edin.Kadın Cotton Flex® Likralı Doktor ve Hemşire Pantolonu: Cotton Flex® hemşire forması pantolonları, Alsancak Üniforma kali..
74,99TL 79,99TL
Vergiler Hariç:69,44TL
Siyah Doktor ve Hemşire Pantolonu
Popüler
Model: SYH-PNT-ALP-KDN
Siyah Doktor ve Hemşire PantolonuLastikli pantolonlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal alpaka kumaştan üretilmiştir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, cepli ve beli lastiklidir.Kumaş Türü: AlpakaKumaş özellikleri: %75 Polyester - %25 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² ± ..
64,99TL
Vergiler Hariç:60,18TL
Model: PNT-SYH-ALP-ERK
Siyah erkek doktor pantolonlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle alpaka kumaştan üretilmiştir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, cepli ve lastiklidir.Kumaş özellikleri: Alpaka kumaş, %75 polyester - %25 viskon karışımıdır. Yıkama talimatları:Açık renkli ve beyaz üniformalar için en yük..
64,99TL
Vergiler Hariç:60,18TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız.