Kategoriler
Sepetiniz

SEPETTE %10 EKSTRA İNDİRİM BAŞLADI! 

700TL ve üzeri siparişlerde kargo bedava!

Likralı Hemşire Forması Modelleri

Likralı Hemşire Forması Modelleri

Likralı Pamuklu ve Desenli Hemşire Forması Modellerimiz

Likralı hemşire forması, scrubs hemşire forması, v yaka hemşire forması ve hemşire forması modelleri, yoğun mesai harcayan hemşirelerimiz için özenle seçilmiş yüksek kaliteli kumaşlardan üretilmektedir.

Hemşire forması modellerimizde, likralı terikoton, likralı alpaka, pamuklu cotton cool ve klasik alpaka kumaş kullanmaktayız. 2015 yılından beri sektörde ilk defa tarafımızdan kullanılan likralı kumaşlar ile hemşirelerimizin forma ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

  Hemşire forması satın almak için, kredi kartınızı veya banka havalesi seçeneğini kullanabilirsiniz. Tüm Türkiye'ye kargo ile adresinize teslim edilir. Size teslim edildikten sonra 14 gün içerisinde değişim veya iade edebilirsiniz.

  Hepsi gerçek müşterilerimizin değerlendirmeleri olarak, hemşire forması modellerimizin sayfalarında müşteri değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz.

  Hemşire forması bedenini seçerken, günlük kıyafet bedeninizi örnek alabilirsiniz. Çoğunlukla yazın kullandığınız tshirt bedeniniz tam net sonuç vermektedir. Kadın ve erkek hemşire forması kalıplarımız farklıdır ve diğer firmalar gibi geniş ünisex kalıp kullanılmamaktadır. Bu nedenle kadın ve erkek hemşirelerimiz, hemşire forması bedeni seçimi yaparken diğer firmalardaki bedenlerine göre değil, günlük bedenine göre seçim yapmalıdır.

  Alsancak Üniforma'dan, likralı hemşire forması, alpaka hemşire forması, desenli hemşire formaları, pamuklu hemşire formasını gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.


  Açık Mavi Pamuklu Doktor Forması ve Hemşire Forması Açık Mavi Pamuklu Doktor Forması ve Hemşire Forması
  -26 %
  Model: AMAV-CCOOL-KDN
  Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Cotton Cool® yarasa kol, scrubs doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, normal bel ve boru paçadır. Beli komple last..
  479,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:444,35TL
  Beyaz Biyeli - Ekol Modeli Doktor ve Hemşire Forması Beyaz Biyeli - Ekol Modeli Doktor ve Hemşire Forması
  -17 %
  Model: EKOL-BYZ
  Kumaş Türü: AlpakaEkol modeli hemşire ve doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal alpaka kumaştan üretilmiştir. Ekol modeli hemşire formalarımızın pantolon modeli boru paça kesimdir, cepli ve lastiklidir.Kumaş özellikleri: %75 Polyester - %25 Viskon karışımıdır. Gram..
  539,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:499,91TL
  Blanca Modeli Hemşire ve Doktor Elbisesi Blanca Modeli Hemşire ve Doktor Elbisesi
  -26 %
  Model: BLANCA-ELB
  Blanca Modeli Hemşire ve Doktor ElbisesiKumaş türü: AlpakaVücuda oturan elbise modelimiz, hastanede, güzellik ve estetik merkezlerinde, spa ve masaj salonlarında kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Önden 10 adet çıtçıt ile kapatılabilen elbisemiz, hakim yaka elbiselerimiz 11 parcad..
  369,90TL 500,00TL
  Vergiler Hariç:342,50TL
  Bordo Pamuklu Doktor Forması ve Hemşire Forması Bordo Pamuklu Doktor Forması ve Hemşire Forması
  -26 %
  Model: BRD-CCOOL-KDN
  Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın bordo Cotton Cool® yarasa kol, scrubs doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, normal bel ve boru paçadır. Beli komple la..
  479,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:444,35TL
  Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  -26 %
  Model: FMAV-CCOOL-KDN
  Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, n..
  479,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:444,35TL
  Fuşya Biyeli Ekol Modeli Doktor ve Hemşire Forması Fuşya Biyeli Ekol Modeli Doktor ve Hemşire Forması
  -17 %
  Model: EKOL-FŞY
  Fuşya Biyeli Ekol Modeli Doktor ve Hemşire FormasıEkol modeli hemşire ve doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal alpaka kumaştan üretilmiştir. Ekol modeli hemşire formalarımızın pantolon modeli boru paça kesimdir, cepli ve lastiklidir.Kumaş Türü: AlpakaKumaş özellikleri..
  539,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:499,91TL
  Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  -26 %
  Model: GRI-CCOOL-KDN
  Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, normal bel..
  479,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:444,35TL
  Kadın Araba Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü Kadın Araba Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: ARABA-DESENLI-KDN
  Kadın Araba Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane person..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Ayıcık Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: AYICIK-DESENLI-KDN
  Kadın Ayıcık Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane perso..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Beyaz Yaprak Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü Kadın Beyaz Yaprak Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: BYPRK-DESENLI-KDN
  Kadın Beyaz Yaprak Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Brush Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü Kadın Brush Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: BRUSH-DSN-KDN
  Kadın Brush Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol Kadın Brush Desenli Doktor ve Hemşire Forması desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk dok..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Kamuflaj Desenli Likralı Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: KAMUFLAJ-DESENLI-KDN
  Kadın Kamuflaj Desenli Likralı Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyat..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Karışık Hayvan Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: HAYVAN-DSN-KDN
  Kadın Karışık Hayvan Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyatha..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Kedi Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: KEDI-DSN-KDN
  Kadın Kedi Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane persone..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Köpek Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: KOPEK-DSN-KDN
  Kadın Köpek Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane person..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Kuş Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: KUS-DSN-KDN
  Yarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane personelleri, acil servis personelleri, veteriner klinik..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Lacivert New York Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü Kadın Lacivert New York Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  Yeni -13 %
  Model: KDN-LAC-N.YORK
  Kadın Lacivert New York Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı pamuklu kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu olup, yakası V yakadır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyolo..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Lacivert Yaprak Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü Kadın Lacivert Yaprak Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: LYPRK-DESENLI-KDN
  Kadın Lacivert Yaprak Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyath..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Lacivert Yazılı Splash Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü Kadın Lacivert Yazılı Splash Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: KDN-SPLASH3
  Kadın Lacivert Yazılı Splash Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı pamuklu kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu olup, yakası V yakadır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kard..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Likralı Kamu Hastaneleri Hemşire Forması - Twin Model Turkuaz Kadın Likralı Kamu Hastaneleri Hemşire Forması - Twin Model Turkuaz
  --15 %
  Model: KAMU-KDN-LIKRA
  Kamu Hastaneleri hemşire forması olarak seçilen Twin modelimiz, Alsancak Üniforma'nın patentli özel modelidir. Twin modeli formalarımız, Alsancak Üniforma'nın tasarım ve ar-ge çalışmaları sonucu, 2015 yılında ortaya çıkarılmış bir modeldir. Sektörde standartlaşmış yarasa kol ve v yaka takımlara alte..
  459,90TL 400,00TL
  Vergiler Hariç:425,83TL
  Kadın Ruba Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü Kadın Ruba Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: RUBA-DESENLI-KDN
  Kadın Ruba Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane persone..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Splash-5 Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü Kadın Splash-5 Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  Yeni -13 %
  Model: KDN-SPLASH5
  Kadın Splash-5 Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı pamuklu kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu olup, yakası V yakadır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameli..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Splash-6 Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü Kadın Splash-6 Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  Yeni -13 %
  Model: KDN-SPLASH6
  Kadın Splash-6 Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı pamuklu kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu olup, yakası V yakadır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameli..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Taşıt Desenli Doktor ve Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: TASIT-DESENLI-KDN
  Kadın Taşıt Desenli Doktor ve Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane person..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kadın Yarasa Kol Atatürk İmzalı Hemşire Forması Üstü Kadın Yarasa Kol Atatürk İmzalı Hemşire Forması Üstü
  -13 %
  Model: YRS-ATATURK-UST-KDN
  Kadın Yarasa Kol Atatürk İmzalı Hemşire Forması ÜstüYarasa kol desenli scrubs formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal baskılı ince kumaştan üretilmiştir. Desenli formalarımızın üstü cerrahi kollu ve V yakalıdır. Desenli formalarımız çocuk doktorları, onkoloji, kardiyoloji, ameliyathane pers..
  259,90TL 300,00TL
  Vergiler Hariç:240,65TL
  Kamu Sorumlu Hemşire Forması - Beyaz Üzeri Turkuaz Biyeli Kamu Sorumlu Hemşire Forması - Beyaz Üzeri Turkuaz Biyeli
  --15 %
  Model: KAMU-KDN-SRML
  Patentli Twin modelimiz, İstanbul Kamu Hastaneleri Hemşire Forması modeli olarak seçilmiştir. Orjinal ürünü sadece web sitemizden satın alabilirsiniz.Twin modeli formalarımız, Alsancak Üniforma'nın tasarım ve ar-ge çalışmaları sonucu 2015 yılında ortaya çıkarılmış bir modeldir. Sektörde standart..
  459,90TL 400,00TL
  Vergiler Hariç:425,83TL
  Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  -26 %
  Model: KRMZ-CCOOL-KDN
  Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, normal..
  479,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:444,35TL
  Koyu Mor Biyeli - Likralı Ekol Modeli Doktor ve Hemşire Forması Koyu Mor Biyeli - Likralı Ekol Modeli Doktor ve Hemşire Forması
  -17 %
  Model: EKOL-KMOR-LIK
  Kumaş Türü: Likralı kalınEkol modeli hemşire ve doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal likralı kalın kumaştan üretilmiştir. Ekol modeli hemşire formalarımızın pantolon modeli boru paça kesimdir, cepli ve lastiklidir.Likralı kalın kumaş özellikleri: %70 polyes..
  539,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:499,91TL
  Lacivert Biyeli - Ekol Modeli Doktor ve Hemşire Forması Lacivert Biyeli - Ekol Modeli Doktor ve Hemşire Forması
  -17 %
  Model: EKOL-LAC
  Kumaş Türü: AlpakaEkol modeli hemşire ve doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal alpaka kumaştan üretilmiştir. Ekol modeli hemşire formalarımızın pantolon modeli boru paça kesimdir, cepli ve lastiklidir.Kumaş özellikleri: %75 Polyester - %25 Viskon karışımıdır. Gram..
  539,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:499,91TL
  Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  -26 %
  Model: LAC-CCOOL-KDN
  Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, norma..
  479,90TL 650,00TL
  Vergiler Hariç:444,35TL
  Gösterilen: 1 ile 30 arası, toplam: 125 (5 Sayfa)
  6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız