Menü
Sepetiniz

Kadın Cotton Flex® Likralı Hemşire ve Doktor Formaları

Kadın Cotton Flex® likralı terikoton ve alpaka hemşire forması, Alsancak Üniforma'nın son teknoloji ürünüdür. Likralı terikoton ve alpaka kumaş ile özenle imal edilen hemşire formalarımızda, %4 likra özellikli elastik dokuma mevcuttur. Sonuç olarak, likralı hemşire forması veya likralı doktor forması denildiğinde tercih etmeniz gereken tek adres Alsancak Üniforma'dır. Likranın verdiği muhteşem esnekliği, terikotonun verdiği hafiflik ve likralı alpakanın özel dokunu ile üzerinizde hissedin yada hissetmeyin :)  Ürünü kullanan müşterilerimizin genel yorumu, "sanki üzerimizde yokmuş gibi" olması, ne kadar başarılı bir ürün oluşturduğumuzu göstermektedir.

Cotton Flex® likralı terikoton kumaş özellikleri: Gramaj 110 gr/m² (+/- %5gr) %66 pamuk, %30 polyester, %4 elastik karışımı olup ince ve yazlık kumaştır.

Cotton Flex® likralı alpaka kumaş özellikleri: Gramaj 210 gr/m² (+/- %5gr) %70 polyester, %26 viskon, %4 elastik karışımı olup kalın ve kışlık kumaştır.

Yıkama talimatları:  Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC'dir. Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız. Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır. Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı takdirde parlama yapmaz.

Likralı terikoton hemşire forması, likralı doktor forması, elastik forma, likralı scrubs forma, likralı üniforma, likralı hastane forması ilk ve tek sadece Alsancak Üniforma'da.

 

Tavsiye: Cotton Flex®, yüksek pamuklu ve yüksek likralı son teknoloji likralı hemşire ve doktor forması sadece Alsancak Üniforma'da!

Biyeli Beyaz Likralı Doktor Hemşire Forması Biyeli Beyaz Likralı Doktor Hemşire Forması
Yeni -43 %
Marka: Alsancak Üniforma Model: B.CFLEX-BYZ-KDN
Kadın Biyeli Cotton Flex® Beyaz Likralı Cerrahi Doktor ve Hemşire Forması Özellikleri: Cotton Flex® likralı hemşire forması takımlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle, özel likralı alpaka kumaştan üretilmektedir. Cotton Flex® formalarımız, yarasa kol (cerrahi kol) olup, V yaka..
79,99TL 139,99TL
Vergiler Hariç:74,06TL
Biyeli Lacivert Likralı Doktor Hemşire Forması Biyeli Lacivert Likralı Doktor Hemşire Forması
Yeni Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: B.CFLEX-LAC-KDN
Lacivert rengin kullanışlığı şimdi beyaz biyeler ile renklendi! Alsancak Üniforma'dan, biyeli likralı lacivert doktor ve hemşire forması! Hemen sipariş verin, adresinize gelsin.Kadın Biyeli Cotton Flex® Likralı Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® likralı hemşire forması&nbs..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Biyeli Siyah Likralı Doktor Hemşire Forması Biyeli Siyah Likralı Doktor Hemşire Forması
Yeni Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: B.CFLEX-SYH-KDN
Siyah likralı cerrahi formalarımıza kırmızı kattık, çok da güzel oldu! Biyeli likralı formalarımızın siyahına bayılacaksınız! Hemen şimdi sipariş verin, likralı rahatlığını keşfedin.Kadın Biyeli Cotton Flex® Likralı Siyah Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması&..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Bordo Likralı Doktor ve Hemşire Forması Bordo Likralı Doktor ve Hemşire Forması
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-BRD-KDN
Hem kadınların hemde erkeklerin vazgeçilmez rengi bordo şimdi likralı kumaş ile doktor ve hemşirelerimize üniforma oldu! Likralı bordo cerrahi formalarımız tam size göre! Hemen sipariş verin, adresinize gelsin.Kadın Cotton Flex® Bordo Likralı Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri Cotton Fl..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Fırtına Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması Fırtına Mavi Likralı Doktor ve Hemşire Forması
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-FMAV-KDN
Mavinin en güzel tonu, fırtına mavi! İndigo mavi olarak da adlandırılan bu renk likralı kumaş ile birleşti. Fırtına mavi doktor ve hemşire formalarımızı hemen şimdi satın alın, tavsiye ediyoruz!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması takı..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Fuşya Likralı Doktor ve Hemşire Forması Fuşya Likralı Doktor ve Hemşire Forması
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-FUSYA-KDN
Fuşya pembenin göz alıcılığı likralı kumaş ile sizlerle! Likralı doktor ve hemşire formalarımızın fuşya rengi size çok yakışacak! Şimdi sipariş verin, sıradışı rahatlığı yaşayın!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Al..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Haki Likralı Doktor ve Hemşire Forması Haki Likralı Doktor ve Hemşire Forması
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-HAKI-KDN
Kimileri haki der, kimileri haki yeşili. Likralı formalarımızın haki rengi karşınızda! Likralı haki renk doktor ve hemşire formalarımız ile fark yaratın. Hemen sipariş verin.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız Alsanc..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Hardal/Antrasit Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı Hardal/Antrasit Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı
Yeni -13 %
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-HRDL/ANT-KDN
Hardal ve antrasitin aşkı likralı kumaş ile karşınızda. Sevdiğiniz hardal ile antrasit kombini likralı ince alpaka kumaştan özel kombini hemen sipariş verin, göz kamaştırın.Soft likralı alpaka hemşire ve doktor forması takımı özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız A..
139,99TL 159,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Hardal/Siyah Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı Hardal/Siyah Likralı Doktor Hemşire Forması Takımı
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-HRDL/SYH-KDN
Hardal ve siyah her zaman çekici olmuştur. İşte sizlere hardal ve siyahın likralı kumaşla üretilmiş muhteşem kombini! En çok tutulan bu likralı cerrahi forma kombinini hemen sipariş verin, göz kamaştırın.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Havuç Model Likralı Doktor Hemşire Pantolonu Havuç Model Likralı Doktor Hemşire Pantolonu
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-HVC-KDN
Kadın Cotton Flex® Likralı Alpaka Havuç Model Dar Paça Doktor ve Hemşire Pantolonu: Cotton Flex® doktor ve hemşire forması pantolonları, Alsancak Üniforma kalitesiyle, özel likralı alpaka kumaştan üretilmektedir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, 2 adet yan cepli ve beli lastiklidir..
69,99TL
Vergiler Hariç:64,81TL
Kırmızı Likralı Doktor ve Hemşire Forması Kırmızı Likralı Doktor ve Hemşire Forması
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-KRMZ-KDN
Kırmızı olsun, benim olsun diyen doktor ve hemşirelerimiz için, kırmızı renk likralı doktor ve hemşire formamız size bir tık uzakta! Siparişinizi verin, adresinize gelsin, tüm gözler sizde olsun!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması tak..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Kırmızı/Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması Kırmızı/Siyah Likralı Doktor ve Hemşire Forması
Yeni Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-KRMZ/SYH-KDN
Süper rahat likralı kumaşın kırmızı ve siyahla kombinini mutlaka denemelisiniz! Kırmızı siyah kombin likralı doktor ve hemşire üniformamız ile sıradışı rahatlığa merhaba deyin! Şimdi hemen sipariş verin, ayağınıza gelsin.Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Koyu Mavi Likralı Jean Doktor ve Hemşire Forması Koyu Mavi Likralı Jean Doktor ve Hemşire Forması
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-JEAN-KDN
Alsancak Üniforma'dan sizler için hem incecik, hemde likralı gerçek jean forma! Jean formanız ile sivildeymiş gibi mesailere merhaba!Kadın yarasa kol, scrubs ve greys anatomy modeli jean doktor forması, hemşire ve nöbet takımı formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ince likralı jean kumaştan üre..
149,99TL
Vergiler Hariç:138,88TL
Koyu Mor Likralı Doktor ve Hemşire Forması Koyu Mor Likralı Doktor ve Hemşire Forması
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-KMOR-KDN
Koyu mor hemşire forması ve doktor forması iki farklı likralı kumaş seçeneği ile karşınızda! Klasikleşmiş renklerden sıkılanlara birebir! Koyu mor likralı formalarımıza bayılacaksınız!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton Flex® hemşire forması takımlarımız&n..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Lacivert Likralı Doktor ve Hemşire Forması Lacivert Likralı Doktor ve Hemşire Forması
Popüler
Marka: Alsancak Üniforma Model: CFLEX-LAC-KDN
Sağlıkçılarımızın vazgeçilmez rengi lacivert, iki farklı likralı yumuşacık kumaş ile sizlerle! Lacivert likralı hemşire ve doktor formalarımız ile rahatlığı yaşayın! Likralı formalarımızı tavsiye ederiz, çok rahat edeceksiniz!Kadın Cotton Flex® Hemşire ve Doktor Forması Takımı Özellikleri: Cotton..
139,99TL
Vergiler Hariç:129,62TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)