Kategoriler
Sepetiniz
KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT!
Havale ile ödemenize ekstra %5 indirim!
Bayram tatili nedeniyle siparişler 24 Haziran'da gönderilmeye başlanacaktır.

Alsancak Üniforma Hamile Giyim

Alsancak Üniforma Hamile Giyim


Beyaz Hamile Hemşire ve Doktor Forma Pantolonu Beyaz Hamile Hemşire ve Doktor Forma Pantolonu
-25 %
Model: HML-PNT-BYZ
Hamilelere göre bel kısmından ayarlanabilir pantolonumuzu tüm hamilelik aylarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alpaka kumaştan üretilmiştir.Kumaş Türü: AlpakaPantolon Rengi: BeyazYıkama talimatları:Cotton Flex® doktor ve hemşire forması takımlarımız için yıkama sıcaklığı en fazla 30ºC'dir.Koyu ve..
599,90TL 800,00TL
Vergiler Hariç:545,36TL
Beyaz Klasik Hamile Hemşire ve Doktor Forması Üstü Beyaz Klasik Hamile Hemşire ve Doktor Forması Üstü
Yeni -25 %
Model: HML-KLS-ÜST-BYZ
Hamilelere göre bel kısmından ayarlanabilir pantolonu ve genişleyebilen üstü ile tüm hamilelik aylarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir formadır. Üst önde pilikaşe vardır.Kumaş Türü: AlpakaRenk: BeyazYıkama talimatları:Cotton Flex® doktor ve hemşire forması takımlarımız için yıkama sıcaklı..
599,90TL 800,00TL
Vergiler Hariç:545,36TL
Klasik Hamile Hemşire ve Doktor Forması Takımı (Üst Beyaz/Alt Lacivert) Klasik Hamile Hemşire ve Doktor Forması Takımı (Üst Beyaz/Alt Lacivert)
-17 %
Model: HML-KLS-BYZ/LAC
Hamilelere göre bel kısmından ayarlanabilir pantolonu ve genişleyebilen üstü ile tüm hamilelik aylarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir formadır. Üst önde pilikaşe vardır.Kumaş Türü: AlpakaForma Rengi: Beyaz / Lacivert KombinYıkama talimatları:Cotton Flex® doktor ve hemşire forması ta..
999,90TL 1.200,00TL
Vergiler Hariç:909,00TL
Lacivert Hamile Hemşire ve Doktor Forma Pantolonu Lacivert Hamile Hemşire ve Doktor Forma Pantolonu
-25 %
Model: HML-PNT-LAC
Hamilelere göre bel kısmından ayarlanabilir pantalonumuzu tüm hamilelik aylarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alpaka kumaştan üretilmiştir.Yıkama talimatlar: Açık renkli ve beyaz üniformalar için en yüksek yıkama sıcaklığı 30 ºC'dir. Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yı..
599,90TL 800,00TL
Vergiler Hariç:545,36TL
Lacivert Klasik Hamile Hemşire ve Doktor Forması Üstü Lacivert Klasik Hamile Hemşire ve Doktor Forması Üstü
-25 %
Model: HML-KLS-ÜST-LAC
Hamilelere göre bel kısmından ayarlanabilir pantolonu ve genişleyebilen üstü ile tüm hamilelik aylarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir formadır. Üst önde pilikaşe vardır.Kumaş Türü: AlpakaRenk: LacivertYıkama talimatları:Cotton Flex® doktor ve hemşire forması takımlarımız için yıkama sıca..
599,90TL 800,00TL
Vergiler Hariç:545,36TL
Lacivert Likralı İnce Hamile Hemşire Doktor Forması Takım Lacivert Likralı İnce Hamile Hemşire Doktor Forması Takım
Yeni -8 %
Model: LİKRALI-HAMİLE
Likralı hamile doktor ve hemşirelerimiz için, bel kısmından ayarlanabilir pantolonu ve genişleyebilen karın kısmı ile tüm hamilelik aylarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir formadır.Çıtçıtlı forma üstünde önde pilikaşe ve nikelsiz paslanmaz çıtçıtlar vardır.Kumaş Türü: Likralı İnce Kum..
1.099,90TL 1.200,00TL
Vergiler Hariç:999,91TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)