Menü
Sepetiniz

Gerçek müşteri ürün yorumları ile şeffaf hizmet!

Kadın Pantolonlar

Kadın hemşire pantolonu, kadın doktor pantolonu, kadın att pantolonu, kadın iş elbisesi pantolonu

Model: BYZ-PNT-ALP-KDN
Beyaz Doktor ve Hemşire PantolonuLastikli pantolonlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal alpaka kumaştan üretilmiştir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, cepli ve beli lastiklidir.Kumaş Türü: Alpaka Kumaş özellikleri: %75 Polyester - %25 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² ..
74,99TL
Vergiler Hariç:69,44TL
Havuç Model Likralı Doktor Hemşire Pantolonu Havuç Model Likralı Doktor Hemşire Pantolonu
Popüler
Model: CFLEX-HVC-KDN
Kadın Cotton Flex® Likralı Alpaka Havuç Model Dar Paça Doktor ve Hemşire Pantolonu:Cotton Flex® doktor ve hemşire forması pantolonları, Alsancak Üniforma kalitesiyle, özel likralı alpaka kumaştan üretilmektedir.Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, 2 adet yan cepli ve beli lastiklidir..
84,99TL
Vergiler Hariç:78,69TL
Kadın Lacivert Alpaka Kumaş Doktor ve Hemşire Pantolonu
Popüler
Model: PNT-LAC-ALP-KDN
Kumaş Türü: AlpakaLastikli pantolonlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal alpaka kumaştan üretilmiştir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, cepli ve lastiklidir.Kumaş özellikleri: %75 Polyester - %25 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² ± 5'tir. Yıkama talimat..
74,99TL
Vergiler Hariç:69,44TL
Lacivert Likralı Sweat Doktor Hemşire Pantolonu Lacivert Likralı Sweat Doktor Hemşire Pantolonu
Yeni
Model: CFLEX-SWT-LAC
Lacivert Likralı Sweat Doktor Hemşire Pantolonu:Cotton Flex® Sweat likralı doktor ve hemşire forması pantolonları, Alsancak Üniforma kalitesiyle, özel likralı ince alpaka kumaştan üretilmektedir.Pantolonlarımızın modeli yüksek belli olup, paçaları lastiklidir. 2 adet yan ve 1 adet arka cebi ..
89,99TL
Vergiler Hariç:83,32TL
Likralı Terikoton Doktor Hemşire Pantolonu
Popüler
Model: CFLEX-PNT-KDN
Her renk ile kombinleyebileceğiniz likralı doktor ve hemşire pantolonları sadece Alsancak Üniforma'da! Likralı hemşire pantolonlarımızı hemen şimdi satın alın, rahat edin.Kadın Cotton Flex® Likralı Doktor ve Hemşire Pantolonu:Cotton Flex® hemşire forması pantolonları, Alsancak Üniforma kali..
84,99TL
Vergiler Hariç:78,69TL
Siyah Doktor ve Hemşire Pantolonu
Popüler
Model: SYH-PNT-ALP-KDN
Siyah Doktor ve Hemşire PantolonuLastikli pantolonlarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle ithal alpaka kumaştan üretilmiştir. Pantolonlarımızın modeli boru paça kesimdir, cepli ve beli lastiklidir.Kumaş Türü: AlpakaKumaş özellikleri: %75 Polyester - %25 Viskon karışımıdır. Gramaj 180-185 gr/m² ± ..
74,99TL
Vergiler Hariç:69,44TL
Siyah Likralı Sweat Doktor Hemşire Pantolonu Siyah Likralı Sweat Doktor Hemşire Pantolonu
Yeni
Model: CFLEX-SWT-SYH
Siyah Likralı Sweat Doktor Hemşire Pantolonu:Cotton Flex® Sweat likralı doktor ve hemşire forması pantolonları, Alsancak Üniforma kalitesiyle, özel likralı ince alpaka kumaştan üretilmektedir.Pantolonlarımızın modeli yüksek belli olup, paçaları lastiklidir. 2 adet yan ve 1 adet arka cebi bul..
89,99TL
Vergiler Hariç:83,32TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız