Kategoriler
Sepetiniz

Kayıt ol, %10 indirim kodunu e-postana al!
Gerçek müşteri değerlendirmeleri ile şeffaf hizmet!

Kadın Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması

Kadın Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması

Kadın Cotton Cool® serisi pamuklu formalarımız, %70 pamuklu özel nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir. Alpaka ve terikoton kumaşlardan farklı olarak, pamuk oranı daha yüksek olan kumaşın ferahlığını gün boyu yaşayacaksınız.

Pamuk oranının yüksek olması nedeniyle formalar daha yumuşak, daha ter emici ve daha sağlıklıdır. Nefes alabilen özelliği sayesinde vücuttaki teri emer ve dışarı atar. Kendi bünyesinde teri tutmadığı için bakteri oluşumuna yol açmaz. Kötü kokuları engeller.

  Yüksek pamuklu Cotton Cool doktor ve hemşire formalarımız, alpaka ve terikoton kumaştan daha sağlıklıdır. İçeriğindeki yüksek pamuk nedeniyle, teri vücudunuzdan emer ve dışarı atar. Bu sayede terden kaynaklı bakteri oluşumu en aza iner. Bu sayede ter kokusu olasılığı düşmüş olur. Unutmayın, pamuklu kumaşlar daha sağlıklıdır fakat alpaka ve terikoton kumaşa göre kırışıklık olasılığı biraz daha fazladır. Yüksek pamuklu cotton cool doktor ve hemşire formalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

  Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: AMAV-CCOOL-KDN
  Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın mod..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: BRD-CCOOL-KDN
  Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli ..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Cerrahi Yeşil Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Cerrahi Yeşil Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  -12 %
  Model: CYES-CCOOL-KDN
  Cerrahi Yeşil Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: FMAV-CCOOL-KDN
  Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın ..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: GRI-CCOOL-KDN
  Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli bo..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  -12 %
  Model: KRMZ-CCOOL-KDN
  Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın model..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: LAC-CCOOL-KDN
  Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın mode..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Mercan Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  -12 %
  Model: MRC-CCOOL-KDN
  Mercan Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Mürdüm Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Mürdüm Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: MRDM-CCOOL-KDN
  Mürdüm Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Oranj Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Oranj Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  -12 %
  Model: ORANJ-CCOOL-KDN
  Oranj Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli ..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: OYES-CCOOL-KDN
  Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımı..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Patlıcan Moru Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Patlıcan Moru Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: PMOR-CCOOL-KDN
  Patlıcan Moru Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Petrol Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: PYES-CCOOL-KDN
  Petrol Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: SMAV-CCOOL-KDN
  Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın mod..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Sarı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Sarı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Yeni -12 %
  Model: SARI-CCOOL-KDN
  Sarı Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli b..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: SYH-CCOOL-KDN
  Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli ..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: TMAV-CCOOL-KDN
  Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın ..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Zeytin Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı Zeytin Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Takımı
  Popüler -12 %
  Model: ZYES-CCOOL-KDN
  Zeytin Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
  220,00TL 250,00TL
  Vergiler Hariç:203,70TL
  Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)
  6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız