Menü
Sepetiniz

Kayıt ol, %10 indirim kuponun e-postana gelsin!

Kadın Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması

Kadın Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması

Kadın Cotton Cool® serisi pamuklu formalarımız, %70 pamuklu özel nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir. Alpaka ve terikoton kumaşlardan farklı olarak, pamuk oranı daha yüksek olan kumaşın ferahlığını gün boyu yaşayacaksınız.

Pamuk oranının yüksek olması nedeniyle formalar daha yumuşak, daha ter emici ve daha sağlıklıdır. Nefes alabilen özelliği sayesinde vücuttaki teri emer ve dışarı atar. Kendi bünyesinde teri tutmadığı için bakteri oluşumuna yol açmaz. Kötü kokuları engeller.

  Yüksek pamuklu Cotton Cool doktor ve hemşire formalarımız, alpaka ve terikoton kumaştan daha sağlıklıdır. İçeriğindeki yüksek pamuk nedeniyle, teri vücudunuzdan emer ve dışarı atar. Bu sayede terden kaynaklı bakteri oluşumu en aza iner. Bu sayede ter kokusu olasılığı düşmüş olur. Unutmayın, pamuklu kumaşlar daha sağlıklıdır fakat alpaka ve terikoton kumaşa göre kırışıklık olasılığı biraz daha fazladır. Yüksek pamuklu cotton cool doktor ve hemşire formalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

  Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: AMAV-CCOOL-KDN
  Açık Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın mod..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: BRD-CCOOL-KDN
  Bordo Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli ..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Model: CYES-CCOOL-KDN
  Cerrahi Yeşil Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: FMAV-CCOOL-KDN
  Fırtına Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın ..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Yeni Popüler
  Model: GRI-CCOOL-KDN
  Gri Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli bo..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: KRMZ-CCOOL-KDN
  Kırmızı Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın model..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: LAC-CCOOL-KDN
  Lacivert Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın mode..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Mercan Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Yeni
  Model: MRC-CCOOL-KDN
  Mercan Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Mürdüm Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Mürdüm Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: MRDM-CCOOL-KDN
  Mürdüm Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Oranj Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Oranj Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Yeni
  Model: ORANJ-CCOOL-KDN
  Oranj Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli ..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: OYES-CCOOL-KDN
  Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımı..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Patlıcan Moru Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Patlıcan Moru Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: PMOR-CCOOL-KDN
  Patlıcan Moru Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Petrol Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: PYES-CCOOL-KDN
  Petrol Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: SMAV-CCOOL-KDN
  Saks Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın mod..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: SYH-CCOOL-KDN
  Siyah Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın modeli ..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Model: TMAV-CCOOL-KDN
  Turkuaz Mavi Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın ..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Zeytin Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması Zeytin Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması
  Popüler
  Model: ZYES-CCOOL-KDN
  Zeytin Yeşili Pamuklu Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolonlarımızın..
  159,99TL
  Vergiler Hariç:148,14TL
  Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)
  6698 sayılı KVKK md. 10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını tarafınıza bildiririz. Bilgi için tıklayınız