Kategoriler
Sepetiniz

Likralı takımlarda ve 500TL üzeri siparişlerde kargo bedava!

Pamuklu scrubs takımlarda büyük indirim! Sadece 429.90TL

Kadın Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması

Kadın Pamuklu Doktor ve Hemşire Forması

Kadın Cotton Cool® serisi pamuklu formalarımız, %70 pamuklu özel nefes alabilen kumaştan imal edilmektedir. Alpaka ve terikoton kumaşlardan farklı olarak, pamuk oranı daha yüksek olan kumaşın ferahlığını gün boyu yaşayacaksınız.

Pamuk oranının yüksek olması nedeniyle formalar daha yumuşak, daha ter emici ve daha sağlıklıdır. Nefes alabilen özelliği sayesinde vücuttaki teri emer ve dışarı atar. Kendi bünyesinde teri tutmadığı için bakteri oluşumuna yol açmaz. Kötü kokuları engeller.

  Yüksek pamuklu Cotton Cool doktor ve hemşire formalarımız, alpaka ve terikoton kumaştan daha sağlıklıdır. İçeriğindeki yüksek pamuk nedeniyle, teri vücudunuzdan emer ve dışarı atar. Bu sayede terden kaynaklı bakteri oluşumu en aza iner. Bu sayede ter kokusu olasılığı düşmüş olur. Unutmayın, pamuklu kumaşlar daha sağlıklıdır fakat alpaka ve terikoton kumaşa göre kırışıklık olasılığı biraz daha fazladır. Yüksek pamuklu cotton cool doktor ve hemşire formalarını şiddetle tavsiye ediyoruz.

  Açık Mavi Pamuklu Scrubs Doktor Forması ve Hemşire Forması Açık Mavi Pamuklu Scrubs Doktor Forması ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: AMAV-CCOOL-KDN
  Açık Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Cotton Cool® yarasa kol, scrubs doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, normal bel ve boru paçadır...
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Bordo Pamuklu Scrubs Doktor Forması ve Hemşire Forması Bordo Pamuklu Scrubs Doktor Forması ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: BRD-CCOOL-KDN
  Bordo Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın bordo Cotton Cool® yarasa kol, scrubs doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, normal bel ve boru paçadı..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Fırtına Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Fırtına Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: FMAV-CCOOL-KDN
  Fırtına Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantol..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Gri Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: GRI-CCOOL-KDN
  Gri Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Kırmızı Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Kırmızı Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: KRMZ-CCOOL-KDN
  Kırmızı Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon ke..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Lacivert Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Lacivert Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: LAC-CCOOL-KDN
   Lacivert Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pant..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Mürdüm Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Mürdüm Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: MRDM-CCOOL-KDN
  Mürdüm Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, ..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: OYES-CCOOL-KDN
  Ördekbaşı Yeşili Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolo..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Patlıcan Moru Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Patlıcan Moru Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: PMOR-CCOOL-KDN
  Patlıcan Moru Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon k..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Petrol Yeşili Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: PYES-CCOOL-KDN
  Petrol Yeşili Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon k..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Saks Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Saks Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: SMAV-CCOOL-KDN
  Saks Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesim..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Sarı Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Sarı Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -33 %
  Model: SARI-CCOOL-KDN
  Sarı Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, no..
  399,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:370,28TL
  Siyah Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Siyah Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: SYH-CCOOL-KDN
  Siyah Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon kesimi, n..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Turkuaz Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Turkuaz Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -28 %
  Model: TMAV-CCOOL-KDN
  Turkuaz Mavi Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon ke..
  429,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:398,06TL
  Zeytin Yeşili Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması Zeytin Yeşili Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire Forması
  -33 %
  Model: ZYES-CCOOL-KDN
  Zeytin Yeşili Pamuklu Scrubs Doktor ve Hemşire FormasıKadın Yarasa Kol Cottoncool® yarasa kol, scrubs forma ve greys anatomy modeli doktor formalarımız Alsancak Üniforma kalitesiyle özel pamuklu şambre kumaştan üretilmektedir. Kadın cerrahi doktor forması takımları, V yakalıdır. Pantolon k..
  399,90TL 600,00TL
  Vergiler Hariç:370,28TL
  Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)